Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Středeční povídání, dne 4. března 2015.

Středeční povídání, dne 4. března 2015.

Autor: v Středa 04.03.2015 06:51:48 |

Krásné středeční ráno, dne 4. března přeji všem blízkým a milujícím bytostem 🙂 Dnešním odpolednem vstupuje Luna do zemské Panny, které šesté znamení zvěrokruhu a planeta Merkur vládne 🙂 Budeme zapalovat bílé svíčky, protože čistota, úklid a zdraví je náplní těchto dnů 🙂 Také máte ten pocit, že si ráno něco naordinujete a nakonec vše dopadne zcela jinak ? Přestože má lunární vibrace Panny smysl pro pořádek a snadno podlehne zmatkům a panice v uklízení, přesto si raději nic zásadního neplánujme 😀 😀 😀 Panna má blahodárný vliv na vlasy, úprava a střih účesu nám déle vydrží 🙂 Také tělové zábaly jsou v tyto dny skvělé. Prožívejme vše spontánně, poznávejme pocity zvláštnosti a výjimečnosti ♥ V oblasti fyzické a duševní nás může potkat nějaká zkušenost související z minulou inkarnací 😀 A večer už můžeme konat úplňkové rituály, úplněk vrcholí zítra ve večerních hodinách. S láskou, světlem a srdíčkovým objetím vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice, telefon 775 097 667 a 777 602 325 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás