Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Středeční povídání s hvězdami, dne 28. června roku 2017 a luna přešla do zemského znamení Panny.

Středeční povídání s hvězdami, dne 28. června roku 2017 a luna přešla do zemského znamení Panny.

Autor: v Středa 28.06.2017 07:27:36 |

Krásné středeční dobré ráno přeji všem  přátelům a příznivcům hvězd  Dnešní den nám přináší lunární energii v zemské Panně, která působí na tlusté a tenké střevo, na slinivku břišní, slezinu a nervy. A protože Pannu ovládá planeta myšlení, komunikace a podepisování smluv Merkur, dívám se na planetární postavení této planety, která nám mimo jiné působí v harmonickém aspektu na retrográdního Neptuna do Ryb  Dnešní planetární postavení nás vede k přemýšlení nad věcmi, které jsou dané v souvislosti s produchovněním, s anděly a intuitivním vnímáním vesmíru a prostě se vším, co nadpřirozeného nás pozemským světem provází. Změny, které se nám v tuto chvíli dějí, jsou tak osudné. A pocit velké únavy, anebo brnění nohou, anebo v prstech jest tak někdy až neskutečné a značí, že potřebujeme odpočívat, přibrzdit a uzemnit. Je to takové střídání tepla a chladu, životadárné energie a zase únavy. Pochopitelně je každá bytost jinak nastavená a proto i vnímání probíhající transformace matičky země můžeme každý prožívat jinak. Ale většinou jsme přecitlivělí, jako vajíčka na měkko, jelikož nejsilnější planetární obsazení má děj ve vodním živlu Račího a emocionálního znamení  Už víte, co k svému Bytí potřebujete a kam pojedete na dovolenou ? Všichni jsme součástí vibrací míst, jsme obklopeni energií bytostí, věcí, zvířat a prostě všeho, co s námi rezonuje, anebo nerezonuje a všichni jsme jedním velkým tajemstvím veškerenstva. A jestli už máte vykvetlou levanduli, zkuste si snítku levandule vložit do kapesníčku a mít jí stále při sobě. Nebo než ulehnete ke spánku, vložte si levanduli pod polštář. Bude se vám krásně snít a dobře spát. A stále si pamatujte, že v životě je a bude každý jednotlivec sám sebou. To proto, abychom se ve svém životě neztratili a naslouchali intuici. Papa a nádherný den vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka   Mám vás moc ráda. Děkuji vám za přítomnost a za přízeň. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.