Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Srpnové kouzlení s příchodem keltského svátku Lammas v roce 2012 :-)

Srpnové kouzlení s příchodem keltského svátku Lammas v roce 2012 :-)

Autor: v Neděle 29.07.2012 15:40:20 |

Začátek měsíce, ve středu, dne prvního srpna se ponese ve znamení sklizně s příchodem keltského svátku Lammas 🙂 První srpen je hlavním rituálem na počest sňatku Irského Boha Slunce Lugha a Bohyně Kér a oslav plodnosti Matky Bohyně a darů jejího těla. Je to také doba zrání jablek, která jsou pro nás symbolem nesmrtelnosti a symbolem lásky ♥ A když ve středu, dne 1. srpna jablíčko rozkrojíme a uprostřed uvidíme pentagram, tak je pro nás rovněž jablíčko symbolem ochrany. A protože vše staré uvolňuje místo pro nové začátky, přichází čas, abychom přestali bloumat a jen lpět na starých věcech, které nás jen vyčerpávají a do života nepřináší žádný laskavý prožitek, ani užitek…Takže těžkosti, které nelze dotáhnout do konce, složitosti skutečně odložíme a již teď neřešíme. Dopřejme si společnost, divadlo, přátele a zábavu, ale stále budeme ostražití a budeme přijímat vlastní  zodpovědnost, smysl pro detail a perfekcionismus 🙂 Opice, která nás svojí měsíční energií okouzlí, je velmi ráda středem pozornosti a ráda svojí chytrost předvádí před obecenstvem :-))

Jako výzdobu při oslavách použijeme letní květiny, obilné klasy a úrodu, která symbolizuje hojnou sklizeň 🙂 Svátek je spojován s barvou, jako je žlutá, zelená a zlatá 🙂  Tento svátek je také často nazýván Lugnasad, Lunasa, Elembious anebo August Eve.

Slunce putuje ohnivým znamením Lva a ve středu, dne 22. srpna v 19:23 letního času přestoupí do zemského znamení Panny. Všem Pannám přeji krásné narozeniny 🙂 

Jak už je psáno, věci, které jsme v v předešlém období v re-startu nestačili dokončit a dořešit, necháme odplout a tak nebudeme již lpět na těchto starých věcech, protože přichází čas k uvolnění starých vzorců, abychom opět načerpali novou léčivou a blahodárnou energii a pustili se s chutí do novým začátků. Energie tohoto letního období rovněž v úterý, dne 7. srpna v 15:49 letního času s přestupem Venuše ze vzdušných Blíženců do rodinného a emočního znamení Raka opouští již letní úlety, lásky a nevěry 🙂 *** Bude pro nás velmi důležité klidné a harmonické zázemí našeho domova a láska v rodině. Přechod Venuše do znamení Raka je i známkou vyššího stupně zbožnosti a představivosti. Naučíme se říkat kouzelné slůvko “NE” v poměrech, které nás můžou unavovat a vyčerpávat a tak nebudeme zbytečně přeceňovat svoje síly. Pozor na kožní vyrážky a ekzémy a na střeva a žaludek.

Mějte se léčivě a srdíčkově, užívejte si léta, naslouchejte moudrým myšlenkám ve svém srdíčku a naslouchejte láskyplným a hřejivým dotekům Andělů, kteří jsou okolo Vás. S láskou Vaše Jitka Bártová. A jestliže potřebujete poradit a pomoci, můžete zavolat a objednat se do astrologické poradny a věštírny Kontakt ♥ Pracujeme i v létě 🙂