Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Sobotním večerem, dne 7. února vstoupila Luna do Vah.

Sobotním večerem, dne 7. února vstoupila Luna do Vah.

Autor: v Neděle 08.02.2015 09:27:12 |

Krásné nedělní ráno, dne 8. února a příjemný den přeji vám všem zlatíčka 🙂 Do nedělního rána jsme se probudili s ubývající Lunou ve Vahách, která má vliv na ledviny, močový měchýř, rovnováhu tělesných tekutin a na pokožku. Váhy jsou sedmým znamením zvěrokruhu, jsou vzdušné a kardinální znamení a vládne jim planeta Venuše 🙂 Venuše nám prochází na 14 stupni ve znamení Ryb.  Neděle je úžasnou výzvou pro dostatek pohybu. V našem důvěrném okolí může docházet ke změnám a také můžeme získávat nové zkušenosti při výměně komunikace s přáteli, anebo se svými sourozenci 😀 Večer se budeme zřejmě chtít pohroužit do klidu a setrvat v laskavém a romantickém objetí se svojí láskou. Večer nám Venuše přináší lenivost 😀 Intenzivně se v nás probouzí hluboká touha po rodině, teplém hořícím krbu a domovu ♥ Dnešní kartou je bohyně FFERYLLT, což je čtrnáctá karta Velké Arkány, která symbolizuje Mírnost. Přináší nám harmonické počiny a komunikaci, ale také výzvu probuzení se k vlastní zodpovědnosti. Přeji vám nádherný čas plný světla a lásky ♥ V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás