Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Sobotním večerem, dne 30. července 2016 vstupuje Merkur do zemského znamení Panny.

Sobotním večerem, dne 30. července 2016 vstupuje Merkur do zemského znamení Panny.

Autor: v Sobota 30.07.2016 10:42:38 |

Krásný letní sobotní den :-) Dnešním večerem přechází informační planeta Merkur ze Lva do zemského znamení Panny, ve kterém je také vládcem :-) Když se tak dívám na hvězdy, jakou kvadraturu posílá nejenom o víkendu Merkur k planetě Mars, který setrvává do úterního dne ve Štíru, mám takový pocit, že lidé, které jsme měli za nenahraditelné, začínáme sami nahrazovat, anebo jsou nám z druhé strany nahrazeny jinými lidskými bytostmi. Může se to týkat lékařů, zdravotníků, kolegy v práci, anebo různých služeb dosud prospěšných tělu a duši. Důležitou roli začíná u nás hrát rodina, sourozenci, prarodiče, tetičky a vztahy, kde už není žádná přetvářka :-D Takže se začínáme více soustředit na přítomnost a na věci, které jsou právě teď aktuální :-D S budoucností si teď raději nějak pohráváme, ale nechceme tak zvaně tlačit na pilu a o něco se přes příliš zasazovat. Teď opravdu není dobré období se na někoho, anebo na něco příliš moc upínat, protože vše může být ještě jinak. A stejně a neomylně ten, kdo má přijít, tak stejně přijde :-D Jen už záleží na nás samotných, jaké pocity máme, jak sami sobě nasloucháme a samozřejmě, jaké vyzařování vysíláme :-P V poslední době okolo sebe slyším, jak si lidé povídají s Anděly, jak se s vírou na ně obracejí. Já si Anděly povídám mnohem více, jak půl století, když už od malička vnímám jejích existenci. A vím, že nás začíná dohánět zodpovědnost. Planeta mimosmyslového vnímání Neptun se stále nachází ve vodním znamením Ryb. Akorát je tak v těsné blízkosti sestupného karmického uzle a jeho vnímání a slyšení se daleko více zesiluje. Jak když jsme na přijímači :-D Neptun je postaven v kvadrátu na Saturna do ohnivého Střelce, což jsou opět vazby plné napětí. Samozřejmě si ještě ty nejpikantnější vzkazy zatím nechám pro sebe :-D Máme brát život s humorem, máme respektovat tajemství, ale v zásadě nemáme ustupovat od své zodpovědnosti, jinak nás to tady “hezky” semele. Jednání, které přijímáme jako za správné a pravdivé, tak druzí nemusí respektovat a pak dochází k názorovým střetům. Věci se mění, nic není navěky. Moudrý je Saturn, když je planetou pravdy a určitého řádu. Ve Střelci je Saturn pod silným vlivem Jupitera. Jestli jste se rozloučili, anebo se ještě loučíte s přáteli, s milenci, anebo s lidmi, s kterými jste měli vybudovaný vztah, uvědomte si, že nemá smysl se opíjet, uchylovat se do ústraní a tesknit. V důsledku postavení Saturna a v devítkovém roce 2016 nacházíme cestu k bytostem, které jsou na stejné vibrační úrovni, jako jsme my. Stejně je velice milé a prospěšné, jak si teď lidé více váží svých kořenů v domově, usilují o lásku, jak přehodnocují své životní postoje a jak se zajímají, jaké je jejich poslání :-P Nadechněte se čerstvého vzduchu a snažte se ochránit před strachem a úzkostí. Jízda pokračuje … Tak ještě jednou přeji nádherné léto, končí nám červenec a v pondělí začíná srpen. Bilancujete, co vám měsíc červenec dal a co vám zase odebral ? V lásce a úctě astroložka a autorka článků Jitka ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám ? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu, od měsíce září pak bude cena 700 korun. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.