Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Sobotní půlnocí vstoupila Luna do zemského Kozoroha a povídání na neděli a na pondělí, dne 15. a 16. února 2015.

Sobotní půlnocí vstoupila Luna do zemského Kozoroha a povídání na neděli a na pondělí, dne 15. a 16. února 2015.

Autor: v Neděle 15.02.2015 07:38:35 |

Krásný dnešní den přeji všem blízkým a dobrým dušičkám 🙂 Do nedělního rána se už probouzíme s ubývající Lunou v zemském Kozorohu, kterému Saturn a desáté znamení zvěrokruhu vládne 🙂 Za chvilku nás čeká Novoluní v Rybách, protože ve čtvrtek, dne 19. února vstupuje Slunce do Ryb a vrcholí lunární fáze Novu 🙂 Merkur nám ve Vodnáři krásně “frčí” a věci se konečně opět hýbají 🙂 Přesto ještě někteří z vás narážíte cestou svou na hranice mezi světýlkem a tmou, láskou a zlem, bohem a ďáblem… A toužíte vypořádat se s nimi, vyjít ze svého stínu na slunce a přiblížit se na vyšší úroveň růstu a Bytí ♥ Se stoupajícím měsíčním uzlem ve Vahách se vyvíjejí naše partnerské vztahy, splynutí duší a naše nová setkání, s klesajícím měsíčním uzlem v Beranu rozpouštíme a odevzdáváme svůj strach a tím získáváme schopnost být sám sebou 🙂 S příchodem čtvrtečního Novoluní dostanou události spád… Začneme se nacházet pod následujícím měsíčním vlivem Jupitera ve Lvu a Neptuna v Rybách. 

Dnešní Luna v zemském Kozorohu působí na zuby, kosti, klouby a pokožku. Měsíční energie přeje manikúře a pedikúře, péči o tělo, masážím a tělovým zábalům 🙂 Jinak onemocnění a bolesti brzy odezní 😀 A než půjdeme večer spát, můžeme požádat svého strážného Anděla, aby vešel do našich snů a nahradil strach důvěrou a vírou ♥ ♥ ♥ 

 V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás