Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Sobotní před úplňkové povídání s retrográdním Jupiterem ve Vahách a s planetou Uran v Beranu. Píše se den 11. března roku 2017.

Sobotní před úplňkové povídání s retrográdním Jupiterem ve Vahách a s planetou Uran v Beranu. Píše se den 11. března roku 2017.

Autor: v Sobota 11.03.2017 05:16:11 |

Příjemný sobotní den s datem 11. března roku 2017 přeji vám všem zlatíčka :-) Dneska je dorůstající luna v zemské Panně a zítra vrcholí lunární fáze červího úplňku v Panně. Planeta Uran už dlouhodobě prochází ohnivým znamením Berana a vytváří opozici na retrográdního (zabrzděného) Jupitera do vzdušného znamení Vah. Každá bytost, ať chce, anebo zase ať nechce, má za sebou nějakou minulost a každá bytost má v sobě určitý program, se kterým prochází vlastní životní pouť. Takže, když se narodíme, vtělíme se do pozemského světa s určitým vybavením. Každý horoskop je individuální a každá bytost má v horoskopu danou karmickou formu a planety, které jsou součástí její osobnosti a ukazují, co si daná duše přišla do tohoto života prožít, vyřešit, pochopit, naučit a ukončit. A protože jsou planety v našem horoskopu v pohybu, tak také my jsme v pohybu a naše uspořádání života není statické, nýbrž se neustále podle vnějších zásahů a karmických impulzů mění. Bohužel se stává, že temnota egoistických duší odmítá převzít odpovědnost za to, co vyvolala. Ale bezesporu naše cesta je cílem určené inkarnace. Ohnivý Beran a vzdušné Váhy – Já a Ty. Beran je tématem já s vyjádřením životní vůle, síly osobnosti a prosazením vlastní potřeby a Váha je tématem ty a vyjadřuje postoje vztahů a partnerovo zájmy. A ještě pro zajímavost doplním, že v úseku života, kde stojí retrográdní planeta je dané téma, ve kterém má člověk sbírat zkušenosti. Uran je v ohnivém Beranu svobodnou formou ducha, která ničí staré bariéry a závislosti na druhých a vyvolává těžce snesitelné napětí. Uran v Beranu zobrazuje výbušnou energii, kterou vypouštíme do prostoru. Oproti tomu Jupiter ve Vahách nachází smysl života a pocit sounáležitosti a lidskosti v oblasti vztahů. Přes bolest, smrt, odchod, zradu a ztrátu druhých nachází Jupiter zcela nový smysl života a snaží se podělit o své dosavadní zkušenosti nabyté v této inkarnaci :-P Ve vzdušných Vahách vytváří po celém světě Jupiter po celém spojení mezi lidmi. Jupiter je až do června ve Vahách retrográdní, takže je v oblasti vztahů tématem k zamyšlení a hlavně sběračem životních zkušeností. Jupiter nám ukazuje, co a kde máme ve svých životech změnit. Ve kterém astrologickém domě vašeho horoskopu se právě teď Jupiter nachází, tam se vám zobrazuje životní téma, které si máte vyléčit. Astrologie je nádherná nauka a každý znalec, který se zabývá lidskými osudy a hvězdami v horoskopu, učí se a sbírá zkušenosti po celý svůj život. A ještě vzhledem k tomu, že nám v pátek vstoupil Mars do zemského Býka, tématem jsou a budou majetkové hodnoty a peníze :-D  S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥  

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun.