Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Sobotní povídání, dne 6. února 2016.

Sobotní povídání, dne 6. února 2016.

Autor: v Sobota 06.02.2016 08:12:24 |

Krásné sobotní ráno přeji Vám všem miláčkové 🙂 Do soboty, dne 6. února jsme se probudili s Měsícem a s Venuší v Kozorohu ❤ Zatím co Venuše vládne estetickým a luxusním hodnotám, pak Měsíc v Kozorohu přílivu a odlivu energie a životním jistotám … A Saturn, který je zase vládcem Kozoroha, se často nesrovnává s jednáním a s představami ostatních lidí. Názorové střety jsou většinou nastavené rozporuplnými pocity a také soudy, které jsou břemenem přesahující možnosti člověka 😀 😀 😀 Často se kvůly názorovým střetům, posuzování a falešné přetvářce rozcházejí partneři, přátelé a lidé, u kterých jsme nic takového nečekali 🙂 Bylo to téma, s kterým moji klienti tento týden do poradny přicházeli ❤ Nejlepším doporučením je řídit se vlastním instinktem a rozvíjet vlastní potenciál, který máme. A umět se včas rozloučit s minulostí. Nelze nikoho vlastnit. Jestli si občas připadáme, že jsme osamělým poutníkem v poušti, objevujme, poznávejme, rozvíjejme a realizujme. Na konci každé cesty si pokaždé najdete novou cestu, kterou můžete jít, protože stále je co zlepšovat a získávat 🙂 Nedělním ránem vstoupí Měsíc do Vodnáře a v pondělí odpoledne, dne 8. února vrcholí lunární fáze Novoluní ve Vodnáři ❤ O Novoluní Vám ještě napíšu. Užijte si dnešní den. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka. Kdo má zájem o jarní andělské semináře, ozvěte se, anebo mne kontaktujte na můj e mail a já Vám zašlu více informací. Telefon 775 097 667 🙂 

Všechny objednávky do mojí poradny, písemné poradenství a výklady na dálku konzultujte na telefonu 775 097 667 a 777 602 325. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.