Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají S příchodem úterního letního Slunovratu, dne 21. června přichází páteční Svatojánská noc, dne 24. června 2016.

S příchodem úterního letního Slunovratu, dne 21. června přichází páteční Svatojánská noc, dne 24. června 2016.

Autor: v Pondělí 20.06.2016 14:15:47 |

Nádherný a deštěm smáčený první letní den a páteční příchod magické svatojánské noci plné kouzel, magie a zlatého štěstí přeji všem bytostem  :-PTajemná svatojánská noc přináší čarovnou sílu devatera kvítí a pradávné zvyky nám dodnes zachované :-)  Ach bože pohlédni, kolik krásných darů je skryto v našich duších a kolik moc je lásky obsaženo v našich srdcích …V pátek, dne 24. června nám začíná jedna z nejmagičtějších a nejkrásnějších nocí, v níž ožívají nadpřirozené síly a otevírají se poklady matky přírody :-P Země nám otevře mystickou bránu mezi dvěma světy :-D Svatojánská noc navazuje na oslavy letního Slunovratu, který nastal v úterý, dne 21. června 35 minut po půlnoci s přechodem Slunce do vodního znamení Raka :-D O noci svatojánské pálíme ohně, sbíráme byliny a čarujeme rituály na milostná kouzla. O svatojánské noci se věřilo, že kdo tajně na louce natrhá čarovné kvítí a uvije věneček, najde svou osudovou lásku a zamiluje se. Rovněž kdo kvetoucí kapradí o svatojánské noci najde, vyléčí se a omládne :-P Alchymie sjednocuje moc živlů ohně, vody, země a vzduchu, aby navodila rovnováhu mezi dnem a nocí, mezi Měsícem a Sluncem ve vědomém procesu, kdy se všechny přírodní elementy spojí s věčným životem. Nevěříte na čarovnou noc plnou lásky, početí a zamilovanosti ? :-D Tak nevěřte a buďte klidně o tyto dary ochuzeny. ;-) Alchymie je dílem světla a temnoty, smrti, posmrtného života a znovuzrození. Naše nahota je tak ztělesněním nevinnosti, čistoty a toužení. O svatojánské noci můžeme v extázi sestoupit do lůna matky přírody, a vykoupat se ve studánce, abychom byli znovuzrozeni. A protože se otevírají dary země, pak víly, lesní skřítkové, elfové a tajemné bytosti žijící s duchy stromů nás navštěvují. O svatojánské noci padají veškeré zábrany, abychom ve své nahotě mohli prožít a poznat, jací opravdu jsme. Nasbírané svatojánské kvítí můžeme usušit a směs použít na čaj. Z kvítí a bylin se vyrábějí vonné masti, anebo kvítí můžeme macerovat v panenském olivovém oleji. Olej pak přidáváme do koupelí, nebo olej použijeme jako hojivý balzám, anebo na obklady. Kvítí a léčivky pochopitelně také používáme na domácí rituály :-D Natrháme si růži, chrpu, sedmikrásky, macešky, šalvěj a heřmánek, meduňku, levanduli, měsíček, řebříček a také do kytice bylin přidáme mateřídoušku :-DO svatojánské noci nesmí ani chybět třezalka tečkovaná.:-P Až půjdete o svatojánské noci sbírat čarovné kvítí, setkáte se na své cestě s anděly, anebo také dušemi a jaké kvítí se vám na cestě odhalí a do chřípí vám zavoní, je pro vás připravené :-)O svatojánské noci kvetoucí kapradí nalezené přináší po celý rok ochranu a štěstí. V lásce a úctě astroložka, poradkyně s náhledem tarotových karet a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám ? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.