Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Říjnové povídání a dneska, dne 13. října 2015 vrcholí proces Novu.

Říjnové povídání a dneska, dne 13. října 2015 vrcholí proces Novu.

Autor: v Úterý 13.10.2015 06:40:34 |

Přeji Vám krásné úterní ráno, dne 13. října a dnešní čas, kdy vrcholí Novoluní ve Vahách 😀 Uran v Beranu vytvořil opozici na Slunce do Vah. Merkur, který se nachází v těsné blízkosti Černé luny, vytváří opozici na jižní lunární uzel do vodních Ryb. Tolik změn je v našich životech, přesto můžeme v jediné chvilince procítit ustrnutí pohybu myšlenek. Jako když se zastaví čas. S uvědoměním si, že kritičtí můžeme být, ale jen sami k sobě. Jsme a ještě více budeme citliví na jakoukoli kritiku, která je k nám vyslána. Ovšem duše, které se nejvíce bojí změn, sebezpytováním, sebezkoumáním a jen díky sebepřijetí pak odchází, anebo doslova prchají z bludného kruhu strachu, který mají ze smrti, ven. Zemská Panna se vzestupným karmickým uzlem, Jupiterem a Marsem, které náleží šesté znamení zvěrokruhu a šestý astrologický dům … A vodní Ryby s Neptunem, Chironem a sestupným karmickým uzlem, kterým náleží dvanácté znamení zvěrokruhu a dvanáctý astrologický dům … Završují a překonávají životní zkoušky a krize. Podporují růst a lásku ducha – duše. Nesmyslné je plýtvání energií v očekávání nějakého uznání ze strany druhých, jako je nesmyslné se zaobírat kritizováním druhých. Všechny duše mají sami se sebou dost práce, když se pohybují mezi snem a realitou. Když hledají cestu ven, jestli mají zakotvit v tomto světě, anebo odejít na druhý břeh, což je posmrtného světa. Procházíme aktivním procesem, který ke svému znovuzrození potřebujeme, abychom se už neohlíželi a nevraceli do minulosti zpět. Jde tu o spojení těla, duše a ducha lásky, jde tu o vymanění se z vlivu obav o život a strachu ze smrti. Vím, co s Vámi sdílím, protože se s tímto tématem setkávám každodenně ve své astrologické poradně.
V každém z nás hoří nádherný plamínek boží lásky a naděje, v sebepřijetí, že jsme součástí boží energie a dechu života na této planetě. Pak negativní emoce, které vyvolávají účinky, když někdo přijímá úkol oběti, dovádějí tyto duše k únikům do světa alkoholu, drogové závislosti, nebo do světa fanatismu. Měli bychom navazovat nové přátelské a nové plodné vztahy v lásce ♥ Mějte úžasný den a nádherný čas proměn. S láskou Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ telefony 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás