Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Říjen je měsícem vztahů a v sobotu, dne 6. října přechází Měsíc do zemské Panny.

Říjen je měsícem vztahů a v sobotu, dne 6. října přechází Měsíc do zemské Panny.

Autor: v Pátek 05.10.2018 16:36:48 |

Krásný podzimní den přeji vám všem přátelé a příznivci povídání s hvězdami :-D Sluníčko opět rozsvítilo svou tvář na obloze a vykouzlilo bytostem příjemné naladění s ďolíčkem ve tváři :-D Slunce putuje vzdušným znamením Vah a v úterý, dne 23. října přestoupí do vodního a transformačního znamení Štíra. Slunce ve Vahách, kterým planeta Venuše vládne, zastupuje partnerské a mezilidské vztahy. Venuše se nachází ve Štíru a připravuje se na retrográdní cyklus, kdy otevře hlubinu duše a tématem stále jsou a nadále budou vztahy :-) Vztahy, které se dávají do pořádku, abychom našli vlastní cestu a obhájili tak svou sílu, lásku a všechny potřeby, které s námi souzní. Proto mnozí lidé povídají, že mají složité období a řeší si vztahy. Nebo jsou vyčerpaní a hledají rovnováhu, stabilitu, ukotvení a pravdu. Váhy, kterými putuje Slunce, zobrazují dvě misky na vahách spravedlnosti ;-) Například u mne to probíhá tak, že si čistím vztahy na sociální síti a odmítám do přátelství přijímat pasažéry, kteří mě zaplavují svými nesmyslnými nabídkami služeb ohledně duchovna a ezoterických nabídek … Prostě dnešní svět techniky přináší vztahy a nabídky na sociálních sítích. Mars je ve Vodnáři a zároveň Černá luna je ve Vodnáři. Mars aktivuje zdroje a Černá luna zase osvobozuje :-D Prostě máme výživné období a já přesto nám všem doporučuji toto prožití, které nám právě přináší pochopení a osvobození se od různých aktivit, lidí, přátel a věcí, které nás neoslovují, neboli neinspirují :-D V sobotu, dne 6. října v 1 hodinu a 20 minut vstupuje ubývající Měsíc do zemského znamení Panny a v úterý už máme Novoluní ve Vahách :-D Panna působí na slinivku břišní, na tenké a tlusté střevo a na zažívání – trávení. Při Luně v Panně stříháme vlasy a upravujeme účesy, které tak dlouho vydrží pěkné :-P Papa a mějte krásný den a nadcházející víkend :-P S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka :-)

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.