Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Retrográdní Merkur, středeční po úplňková fáze a co dále píšou hvězdy na nebeské klenbě. Píše se středa, dne 12. dubna roku 2017.

Retrográdní Merkur, středeční po úplňková fáze a co dále píšou hvězdy na nebeské klenbě. Píše se středa, dne 12. dubna roku 2017.

Autor: v Úterý 11.04.2017 16:44:35 |

V noci z úterý, dne 11. dubna na středu, dne 12. dubna přejde luna do vodního znamení Štíra  Krásné úterní úplňkové odpoledne a příjemné středeční ráno přeji vám všem světlušky. Po proběhlém úplňku začíná luna ubývat. Merkur v Býku, který dává přednost dialogu a kterého ovládá planeta Venuše se také zastavil a zaujal pozici retrográdní. Ach jo. Což ve skutečnosti v návaznosti na dračí hlavu do zemské Panny vyvolává dojem, že lpíme na tom, co je a co máme. Merkur a Venuše mají silnou komerční stránku a víceméně zemitý přístup k životu, ale Merkur je retrográdní do dne třetího května a v pauze od 20. dubna se zpět do ohnivého Berana navrátí. Tady setrvá do dne 16. května a pak se opět do zemského Býka přeladí. Takže v tomto období budeme mít dojem, že nejenom my, ale lidé příliš lpí na svém, neboli se projeví závislostí na někom a na něčem. Prostě nám teď planety mění svou tvář, což někdy opravdu může vypadat dramaticky a někdy zase opačně, to když planety vyhlíží lepší časy. Stejně vše záleží jenom na nás a na restaurování naší duše. Máte pokles energie, kterou denně oživujete, jako z pohádky o mrtvé a živé vodě  Prostě takto vás zlatíčka má duše cítí a takto vaše pocity vnímá a přijímá je jako kouzelník, mág, čarodějka a hlavně pohádkářka. Protože, když jste dítětem zrozeným s Neptunem a Venuší ve Vahách a ještě na osudovém místě, které je oknem do vaší duše, vždycky se něco magického ve vašem životě semele a uvaří  Každopádně vám na jaře bude miláčkové moji lépe, začne vám stoupat sebevědomí, což bude velmi příjemné. Problém, kterému čelíte, anebo který právě řešíte jsou peníze a tak si raději hlídejte peněženku a falešné hráče klepněte přes prsty. Jinak si užívejte sluníčko, včetně planet, které jsou retrográdní. Když budete chtít po druhých, aby za vás odmakali vaší práci, buď se dílko nezdaří, anebo vás stejně karma dohoní. Takže nechat za sebe někoho tahat horké kaštany z ohně, no nevím, nevím, jak toto vše pak dopadne, když karma nespí a stále pracuje, čistí a stále pracuje  Takže zase jste to jenom vy, kteří potřebujete dodat šarm a šmrnc, elegantně přesedlat na jiného koně a přirozeně se snažit vyjet zase dál. Luna ve Štíru působí na nos, pohlavní orgány, tlusté střevo a konečník, krev, močové cesty a záda. A vyhoďte si ze života zášť a pomstychtivost   Jen tak si udržíte svou nejlepší stránku osobnosti, vkus, nadhled a radost harmonického světa. Vše záleží na vás. Krásnou dnešní úplňkovou noc, pěknou středu a svěží den. Milujte se, žijte, opékejte nad ohníčkem buřty a radujte se  Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.