Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají První srpnové nedělní povídání o úplňku a planetárních energiích. Přeji krásnou neděli, dne 2. srpna 2020.

První srpnové nedělní povídání o úplňku a planetárních energiích. Přeji krásnou neděli, dne 2. srpna 2020.

Autor: v Neděle 02.08.2020 07:42:37 |

Krásnou první srpnovou neděli miláčkové a přeji dobré ráno  Je takové zvláštní ticho před bouřkou, na obloze se mračna shlukují, ptáci ještě spí, jen slípky v kurníku kdákají. Je předúplňková neděle  V pátek večer odešla duše naší hodné miláčkové sousedky na onen svět. Znamení zvěrokruhu a dům, ve kterém se narodíme, jsou ukazatelé nejenom celého života a osudu, jak se v pozemském bytí měníme, či neměníme, ale i cestou na onen svět.

Velkou zodpovědnost v životní sféře hrají naše Světla, kdy Slunce ve znamení zvěrokruhu a v domě vyjadřuje osobnosti a Měsíc představuje obyvatelstvo  Když se dostanou planety, anebo Světla do aspektu zvaného konjunkce, dochází k momentu životních rozhodnutí. Svůj význam pochopitelně mají i domy. Žijeme v České republice a tak IV. dům odpovídá naší milované vlasti, VI. dům nám představuje zdravotnictví a například IX. dům představuje zahraniční politiku a cesty.

Úplněk vrcholí v pondělí, dne 3. srpna v 17 hodin a 59 minut letního času s Měsícem na 11 stupni ve znamení Vodnáře a se Sluncem na 11 stupni ve znamení Lva. Měsíc je na začátku druhého domě, takže úplněk vrcholí v II. domě, který představuje kouzlo našich existenčních hodnot, vědomí, v němž si uvědomujeme sama sebe v hodnotách duše a v hodnotách materiálních. Slunce svítí v VIII. domě, který představuje existenci ve vztahu k dědictví a obraz sama sebe v pohledu jiných. Mars se nachází v Beranu na 19. stupni v konjunkci s bodem smrti – Černou lunou na 21. stupni. Způsobuje neopatrnou přílišnou rychlost v aktivní činnosti. Mars vytváří aspekt kvadratury na Jupitera a na Pluta do Kozoroha. A Saturn je v konjunkci s Plutem v Kozorohu.

Planetární náročné konstelace podpoří Uran v Býku, což je planeta, jenž úplňku vládne, a vytváří kvadraturu (napětí) na Slunce do Lva a na Měsíc do Vodnáře. Z nouzového stavu krize a pochybování s prožitím lidských zkušeností, se rodí proměna a odpoutání v růstu naší duše Vodnář ovlivňuje lýtka, holeň, kotníky, paty, křečové žíly, krevní tlak a úplněk působí na problémy a úrazy očí.

V solárním horoskopu České republiky pro rok 2019/2020 se nám představuje retrográdní Neptun v VIII. domě existence, který představuje zkušenosti z posmrtných životů, je konečným zúčtováním a procesem transformace. Ryby, ve kterých se Neptun nachází, jsou typicky ženským znamením náchylným k infekcím a přenašečem virových onemocnění, jsou okultním znamením a procesem smrti a znovuzrozením. Neptun při úplňku ovládá prožitky, mysl, komunikaci a rovněž naše představy a vize, které jsou přijímány jako skutečné  Papa a mějte nádherné srpnové letní dny  V lásce a úctě Jitka Bártová  775 097 667 – telefon pro objednání se do mojí poradny.

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt Ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru.