Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají První nedělní březnové povídání v roce 2015.

První nedělní březnové povídání v roce 2015.

Autor: v Neděle 01.03.2015 07:38:29 |

Přeji všem milým a krásným milujícím duším nádherné první nedělní březnové ráno roku 2015, se Sluncem v Rybách a s Měsícem v Raku 🙂 Na dnešní snídani jsem si rozmixovala jahody a banán v kokosovém mléce, což je úžasná mlaskačka 😀 😀 😀
V pondělí již bude Luna ve Lvu. Včera sníh poletoval nad naší krajinou a do týdne nás opět čeká sluníčkové oteplení. Mám moc ráda konvalinky a už se těším, až zase mamince na zahrádce pokvetou 🙂 Březnový měsíc je dle numerologie dvojkový a můžeme s nasbíranými zkušenostmi vědomě vnímat krásu, lásku a vztahy, ptactvo, zvěř, přírodu a prostě hloubku jarního měsíce. Můžeme vnímat sami sebe ♥ A když už navážeme jen tak libovolný vztah a budeme si říkat, jak se šíleně milujeme, opět jen budeme získávat nové zkušenosti 😀 Je toliko nádherné spojit svou osobnost s duší a tím rozvinout svůj květ života ve svitu jarních paprsků a vlastní individualitu. Tím dosáhneme shody mezi tím, co je uvnitř a venku ♥ Začínají nám dny před úplňkové, úplněk pak vrcholí ve čtvrtek, dne 5. března v zemském znamení Panny. S láskou a objetím vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice, telefon 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás