Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Jaro je podbarvené láskou a čtvrteční večerní povídání, dne dvacátého šestého května roku 2016.

Jaro je podbarvené láskou a čtvrteční večerní povídání, dne dvacátého šestého května roku 2016.

Autor: v Čtvrtek 26.05.2016 19:17:12 |

Příjemné čtvrteční pozdní odpoledne a krásný sluníčkový večer přeji všem přátelům a miláčkům hvězd  :-)Lunu už máme ve vzdušném znamení Vodnáře, který je zabarvený planetou Uran :-) Uran je originální planetou… Uran je takovou buřičskou sílou a miluje plavání proti proudu. Je nevyzpytatelný, nezávislý a absolutně nevzhlíží k modlám a ani neuctívá fanatiky, kteří vodí lidi za nos. Jen se občas pobaví tím, jak bolestný je rozpor mezi duchovním světem podivínů a bláznů, mezi lacinou hádankou a mezi skutečnou realitou. Změny se vám dějí proto, aby jste se rychle vrátili do svého života soběstačnosti a nenechali se druhou bytostí ovládat. Svět je plný extrémů, já někdy říkám bláznů  a často máte pocit, že jste se vychýlili ze stavu bdělosti a pak se necháváte příliš vzniklou situací a lidmi ovládat. Vaše podvědomí je tak plné záhad a občas si připadáte, že se nemůžete pohnout z místa a hledáte zpět pevnou půdu pod nohama a svou osobnost :-P A to je právě ono, aby jste uměli rozlišovat stav věcí, co vám dělá dobře, anebo kde se cítíte špatně. Pokud si v celé své kráse a síle osobnosti dokážete hravě řídit své vlastní činy, kroky a svá vlastní rozhodnutí, nemusíte si vůbec připouštět starosti, že snad něco nezvládnete :-D Jaro je podbarvené láskou, pro někoho je citově unáhlené, pro někoho milostné a rozkošné. Pro mou duši je nádherné a rozkošné. Slepé uličky procházíte proto, abyste je překonali :-D  Nikdy neprožijete a nedozvíte se, co je pro vás fantastické, dokud se neodhodláte a neskočíte do vody :-P Je to, jako když zhlédnete film a pak přijde čas, kdy si dokážete se vším poradit :-P A netrapte se, že vaše blízké duše byly odvedeny a nejsou mezi vámi. Nadešel čas, kdy jejich pozemské putování bylo ukončeno. Můžete si ponechat milou vzpomínku, pověsit obrázek a vnímat, že ve vašem srdci stále zůstávají. Odchody se dějí proto, aby mohla být duši umožněna další inkarnace a nové vtělení :-P Ve svých životech potřebujete kouzla, která vám umožňují snít sny a tyto sny uskutečňovat. Jen buďte ve stavu bdělosti a nevěřte všem, co se tváří, že spoustu věcí ví :-D  Mám vás moc ráda a je mi ctí, že tady se mnou jste. A děkuji za vaše krásné odezvy :-P Děkuji za váš respekt, také já vás respektuji :-P V lásce a úctě vědma Jitka ♥  A krásnou dobrou noc s anděly a hezky se vyspinkejte do pátečního rána ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.