Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Příští týden v úterý, dne 1. března nám začíná nový měsíc březen v devítkovém roce 2016.

Příští týden v úterý, dne 1. března nám začíná nový měsíc březen v devítkovém roce 2016.

Autor: v Neděle 28.02.2016 10:57:41 |

Krásný závěr měsíce února přeji Vám všem miláčkové :-) Zítra máme pondělí, dne 29. února a před jednou hodinou noční vstupuje Měsíc do ohnivého Střelce, kterému Jupiter vládne. S ohledem, že máme Jupitera v zemské Panně, budeme si více hlídat zdravíčko a aktivity pracovní. Ovšem také nám mohou přicházet nové nabídky pracovní :-) Ve Střelci Měsíc setrvá do čtvrtka a poté v 11 hodin dopoledne přestoupí do zemského znamení Kozoroha, kterému Saturn vládne. V současnosti prochází Saturn ohnivým, duchovním a nábožensky zaměřeným znamením Střelce. Proto se poslední dobou vyrojilo tolik náboženských fanatiků a duchovních lhářů :-o V zemském znamení Kozoroha Měsíc setrvá do soboty, dne 5. března a poté v pozdním odpoledním čase vejde do vzdušného Vodnáře, kterému originální Uran vládne. Uran zase putuje ohnivým znamením Berana a tak zaznamená změny našeho ducha, nové postřehy a odpoutávání se od dogmat minulosti. V úterý, dne 2. března na svátek Anežky deset minut po půlnoci vrcholí lunární fáze poslední čtvrti Měsíce ve Střelci. V sobotu, dne 5. března v 11 hodin dopoledne vstupuje Merkur do znamení Ryb. A v neděli, dne 6. března ve 3 hodiny ráno vstoupí planeta Mars do ohnivého znamení Střelce :-D Jupiter nás ohromuje tím že dává našemu životu určitý nadhled a životní smysl, Mars nám zase vylepší materiální situaci, což bude pro spoustu lidí velice příjemné. Mars v nás podpoří aktivní energii, bojovnost ducha a dá nám příležitost v znovuobjevení sebe sama :-D  Opakovaně lekce do života dostává jenom ten, kdo postrádá své schopnosti a nedokáže plnohodnotně oddělit emoce a lásku od pasivity, ve které stále jako opuštený voják v poli zůstává stát na jednom místě. Užívejte si krásné dny s příchodem nového březnového měsíce. Prvního března si nechám obdarovat manželem bramboříky a také už v květinářství mají hyacinty.  V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.