Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Příjemný úterní večer s Lunou ve Štíru a povídání na středu, dne 11. února 2015.

Příjemný úterní večer s Lunou ve Štíru a povídání na středu, dne 11. února 2015.

Autor: v Úterý 10.02.2015 18:38:58 |

Příjemný a pohodový úterní večer a krásné probuzení do středečního rána přeji vám všem zlatíčka 🙂 Zimní a nestálé počasí nás upozorňuje na chřipková onemocnění a klienti mi píšou, že ulehli s horkým čajem do peřin. Takže všem vám miláčkové přeji pořádné vypocení a brzké uzdravení 🙂 Po celou středu prochází Luna znamením Štíra a Mars, který Štíru vládne, vibruje ve znamení Ryb 🙂 Ryby jsou dvanáctým znamením zvěrokruhu, mají přecitlivělou empatii a jsou velmi náchylné na psychiku a na lékařská ošetření. Takže v těchto dnech mnoho dušiček  nedokáže své síly soustředit na jednu věc. Přesto pomocí intuice překračujeme hranice a rozšiřujeme vědomí našeho Já 🙂 Naše dušička krásná volá po změně a naše ego se snaží udržet setrvačnost v opakujících se tématech. Přesto daleko více, než jindy se snažíme najít nějaké řešení ve smyslu našeho konání, dostáváme odpovědi na otázky lásky, života a smrti a toužíme po dětech a potomstvu 😀

A dneska vám ještě povím o lípě, protože chřipek a virových onemocnění je víc než dost. Já se také moc těším, až jarní travička a rozkvetlé stromy svojí čerstvou vůní naší přírodu omámí 🙂

Lípa je strom, který se dožívá stáří až 600 let a přináší klid, harmonii a pohodu. Lípa žije pomalu a proto se také nechce s námi loučit ♥ 🙂  A když se na jaře a v létě usadíme pod tímto krásným košatým stromem, uslyšíme z koruny stromu zpěv ptáčků, bzučení pilných včeliček a ucítíme vůni lípy, která nás “očaruje” A jestliže jsme na jaře byli pilní jako včelky, máme již nasbírané květy lípy, které jsme usušili. Jestliže nemáme nasušeno, navštívíme specializovaný obchůdek, který sušené bylinky nabízí.

Sotva začínáme pociťovat blížící se nachlazení, připravíme si preventivně čaj z lipového květu, do kterého přidáme med. Lipový čajík můžeme popíjet i trvale (dlouhodobě). Pomáhá snižovat horečku, zřeďuje krev a pomáhá proti chřipce, kašli a zánětu průdušek. Při přípravě čaje také můžeme lipový květ smíchat se šípkem, květem z černého bezu a natí z hluchavky. Ochutíme medem (vynikající je med z pampelišek) a citronem. Je pomocníkem pro všechny, kteří mají sníženou imunitu a věří bylinkám. 

Přeji vám nádherný čas plný světla a lásky ♥ V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás