Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Přichází obrovský planetární tlak, Jupiter a Merkur nám mění směr na retrográdní a v neděli, dne 10. ledna vrcholí Novoluní pod vlivem planety Saturn.

Přichází obrovský planetární tlak, Jupiter a Merkur nám mění směr na retrográdní a v neděli, dne 10. ledna vrcholí Novoluní pod vlivem planety Saturn.

Autor: v Čtvrtek 07.01.2016 06:55:52 |

Krásný čtvrteční den, sedmého ledna 2016 s ubývajícím Měsícem v ohnivém znamení Střelce přeji Vám všem miláčkové :-) Stále nám dojíždí rok dřevěné Kozy a přesně za měsíc, dne 7. února přichází s rokem ohnivé Opice nová etapa života :-P Často se na mne obracejí a pomoc hledají klientky, které nemají vyřešené partnerské vztahy. Ono je krásné umět číst z karet a z knihy života a osudu, ale je důležité, aby sám klient spolupracoval a měl zájem pochopit příčiny a následky osudu. Jedině pak může nastat změna a uzavřít se karmický kruh. Kdo ví, ale přesto nechce pochopit a přijmout pomoc a věštbu, pak se svou volbou zůstává stát na místě. Tím se také s klientem loučím :-) Vždyť každý z nás je tvůrcem svého života :-P Já také miláčkové :-P A před námi je Novoluní, které vrcholí v neděli, dne 10. ledna v půl třetí ráno v zemském znamení Kozoroha. Kozorohu vládne planeta Saturn, takže po celý následující nový měsíc budeme pod vlivem této planety :-) Saturn je v těsné blízkosti planety vztahů Venuše v ohnivém znamení Střelce. A pátečním dnem, osmého ledna, se retrográdní Merkur vrací do zemského znamení Kozoroha a Jupiter v zemském znamení Panny, které právě Merkur vládne, se z přímého směru dostane do retrográdní pozice. A to se vždy vracíme k těm úkolům a nezpracovaným tématům, které ještě potřebujeme doléčit Jak to tak vypadá, vážně nám začíná váznout komunikace, doprava … :-D Prostě se v životě vůbec nenudíme :-D Ale co si zpracujeme, v dobrém smyslu života si do nového začátku poneseme :-) A to už za to stojí :-P Přeji Vám nádherný zimní čas, hrnek horkého čaje a pozitivní myl do dnů dalších. Já se jdu zítra objednat na rehabilitace, abych už za měsíc mohla opět chodit :-) V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P A ještě malá douška, miluji a věřím na Anděly, jsou součástí mého života a od dětství si s Anděly povídám. Ale proboha, jestli čtete rady Andílků na každý den, jak se vše samo vyřeší, Andělé vše zařídí, jak je o Vás dobře postaráno a tak dále a tak dále… A ono se v podstatě nic takového neděje, jen Vás to na chvilku uklidní, pak ano, věřte a naslouchejte, ale hlavně miláčkové na sobě makejte. Jak Vy sami zaséváte, tak sklízíte, to je cesta života. 775 097 667 :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.