Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Přichází Máj, lásky čas a Venuše vstoupí do zemského znamení Býka.

Přichází Máj, lásky čas a Venuše vstoupí do zemského znamení Býka.

Autor: v Pátek 29.04.2016 18:55:53 |

Krásný závěr dubna a příjemný začátek května přeji všem milým bytostem a všem příznivcům a přátelům :-)V sobotu, dne 30. dubna vstoupí Venuše do Býka a v nedělním odpoledni, dne 1. května vstupuje ubývající Měsíc do vodních Ryb :-) Došli jste na křižovatku, kde se rozhodujete, zda máte zůstat tam, kde jste a držet se toho co máte … ?Anebo dumáte, jestli vykročit zase o kus dál :-) Ještě, než se rozvášním a rozepíši o životní hře, podělím se o  moje zkušenosti … Psaní o všem, co se děje jak na nebi, tak na zemi je mojí láskou a své články tady s vámi sdílím. Sdílím je ráda, protože mne tato hra s hvězdami velice baví a mohu využít své dávné vědění … :-) Přesto si někteří mojí lásku k věštění vysvětlili k obrazu svému s tím, že jsem tady dvacet čtyři hodin denně a vždy budu odpovídat na zprávy a řešit jejich stavy oběti. Mockrát jsem upozorňovala na respekt, úctu a dodržování pravidel … Dnešním dnem, jak to tak bývá, došlo k bodovému zlomu a už nebudu stále donekonečna upozorňovat a na zprávy odpovídat. Lidi se upínají na jednu věc, brečí a litují se,  dobrovolně si na sebe vzali úlohu oběti. Vždycky existuje způsob, jak se ze všech pohrom můžete vzpamatovat :-D  Jestli chcete poradit s pomocí tarotu, anebo s pomocí hvězd, je třeba zavolat a objednat se. Nebo využít písemné emailové poradny pro konkrétní dotazy. Slevy neposkytuji. Poté si člověk věštby a pomoci neváží a vše přijímá jako samozřejmost. Do zpráv zásadně nevěštím. Tak a obracím list v knize života a pokračuji dál … Těšíte se na Venuši v Býku, kterému Venuše vládne ? Láska a Venuše v Býku vzbuzuje pozornost každého, s kým se setkáte :-P A každá duše má láskyplnou naději proměnit svůj kout světa v něco nádherného a světlého :-P Tento pocit a prožitek se může týkat jak peněz a materie, tak partnerství, domova a rodiny. Samozřejmě to neznamená onen známý slogan – sedávej panenko v koutě, budeš li hodná, najdou tě :-D:-D Nebo li  zavřeni ve svém akváriu nemůžete vysílat touhy a vášně, které k Máji patří. Venuše v Býku plní přání … Jen když je duše na lásku připravena, láska vstoupí a vykoná zázraky. Přesto stále retrográdních planet se nachází za zavřenými dveřmi. Jupiter v zemské Panně, Merkur v zemském Býku, Saturn v ohnivém Střelci a Pluto v zemském Kozorohu. Všechno prožíváte tak, jak jste připraveni. Nebudete tváří tvář v klidu sedět a rozjímat, jak máte vše zpracováno. Ale mnozí si ještě mohou připadat jako pytláci s puškou bez náboje, anebo jako bojovníci mávající s červeným šátkem před stádem Býků, ale bez komentáře :-D  Ještě, že bystrý a energický Mars ve Střelci nabral rychlost přímého směru a prokáže vám určitou velkorysost ve vztahu k práci, společnosti a k financím. Budete se snažit setřást břemeno odpovědnosti za druhé bytosti. Přeji vám nádherný čas a hodně radosti. V lásce a úctě astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotovými kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.