Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Přichází čas dušiček a listopad začíná v úterý, dne prvního data měsíce listopadu roku 2016.

Přichází čas dušiček a listopad začíná v úterý, dne prvního data měsíce listopadu roku 2016.

Autor: v Neděle 30.10.2016 16:35:25 |

Dneska jsme se v sedm hodin ráno vydali na tiché místo, které je určené k poslednímu odpočinku chrámu duše, na českobudějovický hřbitov. Chodívala jsem tam jako třináctiletá dívenka na hrob mého dědy a chodívám tam dodnes, akorát těch blízkých milovaných dušiček tam nějak přibylo. Nostalgicky v čase dušiček vzpomínáme na všechny lásky, kteří nás dokázali obejmout a říct nám, jak nás mají rádi. A právě s příchodem listopadu, kdy do světa živých přicházejí ze světa mrtvých duše těch, kteří už tu nejsou s námi, zaplavují nás nostalgické vzpomínky na vše, co jsme si se všemi prožili. Hroby jsou nejen zasypané padajícím podzimním listím, ze kterého se občas vykutálí kaštan, ale hlavně teď jsou plné květin a zapálených svící. Pro někoho může být tato dušičková sezóna ponurá, pro mne je každým rokem zase ojedinělá. A už teď doma za oknem zapaluji svíce všem dobrým duším, aby na své posmrtné cestě příliš dlouho nebloudily. Po dnešním nedělním Novoluním začne opět Luna přibývat. Ať koukám, jak koukám, planetární konstelace působí i na mě harmonicky :-) Měsíc setrvá ve Štíru do úterního odpoledne a poté přejde do Střelce. Tím se ve Střelci ocitne Měsíc ve společnosti Venuše a Saturna. Narodili jste se v sobotu ? Pak je Saturn Vaší vládnoucí planetou. A máte v horoskopu zrození Saturna ve Střelci ? Pak má na Vás tento moudrý rádce a učitel, vystupující v zastoupení Saturna jako starce s kosou vícenásobný vliv. Venuše ve Střelci zobrazuje tu část života, kdy myšlenka a slovo nachází odezvu u krásných a družných lidí. Venušin pohled miluje psychologické úvahy, staré písmo, řeč ducha a má slabost pro laskavost k druhým. Svědomitý Saturn, který na konci roku 2014 po 27 letech vyšel ze zavřených dveří, přes všechnu tu úmornou snahu a obtížné situace nachází cestu k realizaci našich snů a to i přesto, že co pokládáte za správné, nemusí být v souladu s druhými lidmi. Saturnova stránka vašeho já potřebuje konat to, co dovede nejlépe a co považuje za správné. Proto se vyvarujte nechtěných rad od temných duší, kteří jsou likvidátory dobra :-D Vyvarujte se těch, kteří se chtějí na vás pouze přiživovat :-D  A pamatujte, že Saturn je  pro nás pouze informací, jak se potkat se správnými lidmi, kteří umí své sny uskutečňovat :-P Životním láskám a manželství jsou Venušiny dveře otevřeny. A když si něco přejete, je potřeba svým přáním věřit a bytostně je vyslovit, celou duší a s myšlenkou být spjati s vesmírem, do kterého svá přání vysíláte. Pak se osud naplní. V lásce a úctě vám přeji laskavý čas. Astroložka, čarodějka a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥    

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.