Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání ve středu, dne 7. ledna 2015.

Povídání ve středu, dne 7. ledna 2015.

Autor: v Středa 07.01.2015 06:02:42 |

Krásný a zasněžený středeční den přeji všem spřízněným bytůstkám a příznivcům povídání s hvězdami 🙂 Dneska můžeme mít pocity uvolněnosti, ale zároveň se můžeme více napojit na lásku a dívat se na svět novýma očima ♥ Projevující se planetární konstelace nám umožňují odpoutat se od různých závislostí a kouzlit s bylinkami 🙂 Jestli jsme smíření sami se sebou a jestli jsme si popovídali s vlastní dušičkou, můžeme se spojit s duší velice blízkou, ale přesto budeme chtít být sami sebou a neřídit se podle ostatních. Je tolik milé, když si lidé uvědomují a přijímají svojí sebedůvěru a nejsou závislí na tom, co od nich svět očekává… Naše karma se zrcadlí ve zkušenostech získaných v minulosti a také získaných v dětství a má tendenci opakovat staré vzorce chování… A my se ve škole pozemského života hezky učíme vyvíjet svou vlastní osobnost projevením vlastní identity. Přeji vám nádherný den s důvěrou v sami sebe ♥ S láskou, které je tolik zapotřebí, s úctou, světlem a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás