Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání s hvězdami v týdnu od 30. července roku 2018. Planetární letní vliv retrográdní planety Mars a retrográdního Merkura.

Povídání s hvězdami v týdnu od 30. července roku 2018. Planetární letní vliv retrográdní planety Mars a retrográdního Merkura.

Autor: v Neděle 29.07.2018 14:22:24 |

Přeji vám všem krásné a horké léto miláčkové moji  Moc se na počítači nezdržuji, užívám si vůni letních dnů, vůni přírody, vody a dalekých cest, ale také se věnuji letnímu věštění a poradenství s klienty  A tak se aspoň zastavím u krátkého povídání s hvězdami, co nám druhá polovina léta nabízí  Ještě se zeptám, jak jste si užívali úplněk s plným zatměním Měsíce ? Planetární energie retrográdního Marse nám stále působí. Mars ve Vodnáři způsobuje oční nemoci a s odrazovým působením Slunce ze znamení Lva se dostavuje bušení srdíčka. Mars ovlivňuje internet a věci technické – elektrotechnické. Je originální, dodává nám důvtip, intuici, vyžaduje autoritu, úctu, anebo uznání. Mars navazuje přátelské vztahy a rovněž nám v konjukci se sestupným lunárním uzlem vrací lidi z naší minulosti   Mars je ve Vodnáři v konjukci s Černou lunou v Kozorohu a způsobuje náchylnost k bolestem kloubů, vznětlivost, úbytek životní energie či únavu a překonání překážek. Další výraznou planetou je Merkur, který je taktéž retrográdní a nachází se v ohnivém znamení Lva. Zatímco Mars je planetou síly, aktivity a energie, Merkur je planetou komunikace. Obě dvě planety jsou v retrográdním, neboli zastaveném planetárním postavení. Merkur ve Lvu působí na záda, mdloby a taktéž na bušení srdíčka. Merkur je v souladu s okultní společností a ohniskem, jímž se projevuje náš rozum a myšlení. Ve Lvu je Merkur velmi sympatický, vůdčí a dává lidem organizační schopnosti, miluje vysoké ideály a děti. V případě retrográdního postavení, v pevném a stálém znamení Lva, který symbolizuje zvířecí znamení, oživuje citovou přirozenost a vytrvalost na zvolené cestě. S retrográdním Merkurem si můžeme uvědomovat a tříbit své myšlenky, každou věc pečlivě zvažovat, otáčet a pomalu rozhodovat Luna ubývá a přechází do vodních Ryb. V Rybách má Luna sklony k citlivosti, poté s přispěním Neptuna v Rybách otevírá intuitivní smysly, plodnou fantazii, ale také váhavost a lenost. Luna v Rybách v opozici k Venuši v zemské Panně působí na slabší krevní oběh a  oživuje náklonnost citů v příbězích druhých lidí. Může docházet k nečekaným obratům, anebo k změnám názorů  Světlé aspekty našeho života nám dávají schopnost milovat požitky, jídlo, lidi a cestovat. Přeji vám požehnaný a slunečný týden, papa a mějte se moc hezky. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  775 097 667

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.