Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání s hvězdami o retrográdním Chironu v Beranu. A co nám na cestě porozumění sami sobě povídají hvězdy na nebeské klenbě ?

Povídání s hvězdami o retrográdním Chironu v Beranu. A co nám na cestě porozumění sami sobě povídají hvězdy na nebeské klenbě ?

Autor: v Pondělí 09.07.2018 10:05:02 |

Krásné léto přátelé a příznivci hvězd  Zítřejším úterním dnem, 10. července 2018 vstupuje Venuše do zemského znamení Panny  Po růstu a proměnách procházíme stavem nových posunů. Někdo může svůj posun vnímat jako krizový, někdo zase může pochybovat, ale celkově se ve vztazích a v životech vyvíjíme … Mezi lidmi poslouchám, jak naříkají a stěžují si na dnešní svět, na vyhořelou přírodu, na demonstrace a tím vším si tvoří destruktivní vnímání života. Dnešní povídání nazvu porozuměním sami sobě. Tyto negace jsou konfrontací jedince se sebou samým. Nebudu se účastnit rozkladu společnosti a neléčitelných negací, které člověka stahují dolů, necítím to tak. Jen vás mohu ubezpečovat, aby jste se pozitivními postoji chránili před negativními a špatnými energiemi. Já jenom vnímám, že symbolická smrt nás vede k přechodu k vyššímu stavu  

Vztahy jsou tvořivou energií a v proměnách si snad každý jedinec prochází krizí, nebo soustavnou readaptací, což je přizpůsobování se situacím, nebo se to může týkat zákonu přitažlivosti. Jedna malá planetka, objevená až v roce 1977, ale svým významem velká planetka Chiron, je retrográdní (stagnující) v kardinálním a ohnivém znamení Berana a marsovský Beran vyjadřuje naše vlastní Já. Dochází li ke změně směru planetky, dochází tak k obratu ve vědomí lidí. Z pohledu mytologie je Chiron léčitelem a léčí naší minulost, naše bolesti a stará zranění, která jsou jizvou na duši. Když je Chiron jako léčitel v pozici retrográdní, otevírají se nám stará zranění, sny a příběhy z minulosti, nebo se otevírají stinné stránky, šrámy a újmy zanechané v naší duši. Nicméně, jedná se o proces odehrávající se na emocionální a hmotné úrovni.

Uran, jako planeta radikálních změn, boří staré normy, Saturn, jako planeta času ovládá viditelné formy, je mudrcem, rádcem a strážcem, kosí vše, co není užitečné, učí nás, aby jsme se dokázali správně nasměrovat a dělat dobrá rozhodnutí. A opět je tu náš vnitřní léčitel Chiron, který nás dostává do konfrontace s minulostí, kdy naše chování je plné emocionálních, anebo výbušných reakcí. A naše vtělená duše prozrazuje slabiny, jak vnímáme okolí, společnost, svůj růst, své ego, či překračování hranic. Retrográdní Chiron nás vzývá na účasti léčebného procesu.

Pak máme retrográdní planetu Mars ve Vodnáři. Mars je energie a umožňuje, nebo zprostředkovává prožitky prostřednictvím akce, činů, vitality, chuti do života, nebo oplodnění lásky, hi hi  V případě retrográdního Marse naše síly prochází proměnou, cítíme se být vyčerpaní, nebo vláční, pomalí, bez náboje, či bez chuti  Mars hospodaří s teplem a řídí naší pohybovou energii. Symbolicky může přinášet nervozitu, vztek, anebo chvění v oblasti mezi pupkem a slunečním pletencem. Toto vše je cílem inkarnace, jen stačí správně pochopit hvězdy v horoskopu, vyhýbat se negativnímu šíření paniky a nechat životu volný průběh. Víte, čím více tlačíte na pilu, tím více se nic nedaří a stojíte na místě. Nejdříve potřebujeme být schopni řídit svou intuici a ukočírovat si svou životní energii, abychom dosáhli úspěchů, nebo toho, co si přejeme. A neobávejte se, já sama celý svůj život prožívám v naději a v lásce, kdy stále cítím, že vše bude dobré. Vše je zakódované v lidech. 

Vstupem Slunce do ohnivého znamení Lva, které se uskuteční v neděli, dne 22. července, zřejmě  začne další proces přeměny rozšířeného vědomí, což bude spojené s láskami, dětmi, hrou a kreativitou. Vše nám ještě dne 27. července umocní úplněk a zatmění Měsíce ve Vodnáři. Prožívejte si léto bez strachů a nechte projevit své kouzelné vnímání duše, věřím, že v okamžiku, když se stanete sami sebou, se vám  opět vaše síla navrátí  Papa. Nádherný čas proměn vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka  775 097 667 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.