Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání po úplňkové noci a zítra máme čtvrtek, dne 24. března 2015.

Povídání po úplňkové noci a zítra máme čtvrtek, dne 24. března 2015.

Autor: v Středa 23.03.2016 20:19:17 |

Krásný středeční večer a příjemné vstávání do čtvrtečního rána, dne 24. listopadu přeji Vám všem :-P Jak se cítíte miláčkové ? Po dnešním úplňku začíná Měsíc ubývat a stále je ve vzdušném znamení Vah :-) Já se teď večer cítím skvěle, jsem vnitřně ztišená a v celém těle vnímám takové milé teplo :-)  Však znamení Berana je procesem tepla. Zítra máme zelený čtvrtek a moje maminka mi říká, že na našem prostřeném stole nemá chybět zelená potravina, jako je například špenát :-) :-) :-)  S Měsícem ve Vahách si připravíme dle vlastní intuice směs bylinek, které s léčivým kamínkem nasypeme do plátěného váčku a váček převážeme stužkou :-)  Slunce prochází ohnivým znamením Berana, kterému planeta Mars vládne. Mars také vládne Štírům a osmému znamení zvěrokruhu. Osmé znamení zvěrokruhu a osmý astrologický dům je nejsilnějším a nejzajímavějším úsekem života, protože představuje ukončení a uzavření něčeho, co si jen stěží dokážou někteří lidé připustit … Představuje smrt, ukončuje život, aby se nové mohlo zrodit. Od 6. března až do 27. května prochází Mars ohnivým Střelcem … Náboženská vyznání, církev, sekty, fanatismus, přesuny a stěhování národů … Duševní procesy pokračují … Hodně duší bude ještě odvedeno. Procházíme procesem přeměny, ovšem také záleží na tom, jak duše svůj proces proměny a cesty k sobě uplatní a přijme  :-D  Ale my přeci všichni víme, co se ve světě  a v životním prostředí za složité situace děje.  Láskyplné myšlenky a božství v bdělosti naší duše opravdu můžeme šířit dále, přestože se vždy nesetkáme se stejným záměrem, to vůbec nevadí. Důležité je si udržovat pozitivní světlé vibrace. Jsme součástí živoucí energie, tepla, Slunce a dechu milosti na této planetě.  Vše, co se děje, je zatížené karmou měnící se země a je odpovědností nás všech :-P Postupem času i nevěřící pochopí, proč se tak děje.  Hezky se vyspinkejte do čtvrtečního rána. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P Zase Vám připravím a nahraji video, které vložím … Na You Tube a do fcb.  stránek. Video –  Úplněk ve Vahách – Jitka Bártová najdete na You Tube už teď. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.