Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání o hvězdách, životních situacích a o všem, co se děje na obloze v poslední dekádě měsíce května roku 2016.

Povídání o hvězdách, životních situacích a o všem, co se děje na obloze v poslední dekádě měsíce května roku 2016.

Autor: v Pátek 20.05.2016 16:33:27 |

Krásný den přeji vám všem miláčkové a příznivci tajemných mystérií :-) Kráčíme do poslední květnové dekády :-) Možná bilancujete, co vše se od začátku roku událo a možná přemýšlíte, co ještě chcete ve svých životech změnit. Vibrace jsou tak prudké, že si často připadáte jako na tobogánu :-D Já také. Ale svůj život mám moc ráda a nové výzvy také, takže si vše náležitě a požitkářsky užívám :-P Luna do Střelce vstupuje sobotním večerem, přesněji dáno ve 20 hodin a 48 minut a před půlnocí vrcholí úplňková fáze :-) Zítřejší úplněk nazývám a přijímám jako barevný úplněk, protože vibruje v tónech barevných a různorodých odstínů :-) Jako rozkvetlé květiny a zářící hvězdy na obloze. V úterý, dne 24. května v poledním čase přestoupí planeta vztahů do vzdušných Blíženců. A v pátek, dne 27. května v odpoledních hodinách vstupuje Mars do vodního Štíra. Marsův svět je, že miluje činnost, pozornost, akce, úspěch a vítězství :-D  A není vůbec trpělivý, právě naopak se velmi rád vrhá na scénu a bouřlivě dává o sobě vědět. Retrográdní Mars se opět vynoří ve Štíru … Ovšem, když je Mars retrográdní, jen pomalu se rozjíždí, poněvadž se rozhlíží ještě zpět. Až v přímém směru vylítne jako střela a zcela přirozeně poletí vpřed. Takže načasování je přesně takové, na jaké jste připraveni :-D Ve Štíru se marsovská energie projevuje ovládáním hněvů a s Černou lunou ve Štíru se projeví ovládáním strachů. Ještě po celý měsíc červen nám Mars v retrográdním stání setrvá :-D A jelikož je Mars planetou energie, vnímáte výkyvy, poklesy a vzestupy a říkáte, že jste unavení, ospalí, nemocní, anebo zase plní živočišné energie a myšlenky a nové nápady vám nedají spát, dokud je nezrealizujete :-D Činy a spory se často otáčí proti vám. Což vás neustále překvapuje … Venuše v Blížencích vám do života přivede nové bytosti :-P Budete si připadat jak herci na jevišti, budete se bavit, smát a také můžete mít pocit, že jste klauni, s kterými si chce jen někdo hrát :-D Užívejte si, však život je jedna velká hra :-P A ve středu, dne 1. června nám začíná nový měsíc a začíná s postavením couvajícího Měsíce v ohnivém a marsovském znamení Berana :-P Venuše v Blížencích setrvá do 17. června a pak přejde do vodního Raka. Ach ty lásky, stále je na co se dívat :-P A nedávejte odpovědnost na druhé, poslední dobou jsem se ocitla v situacích, kdy lidé řešili své neuspokojivé vztahy, ve kterých s nimi partner manipuloval a snažili se  mne do svých neutěšených a konfliktních situací vtahovat, volat mi a psát mi esemesky :-D  Proboha, bděte, každý z vás je moji milí tady sám za sebe a zodpovídá za svá rozhodnutí a za vše, co udělá. Já jsem poradkyně, takže vám mohu poradit a ukázat vám cestu, ale to, co uděláte, je pouze na vás. Můžete si zpívat mantry, které zvýší vaše vibrace a chodit do lesa. Rozpomenout se na dětskou duši, hrát si a opět se milovat. Mít lásku a úctu k druhým bytostem a respektovat jejich životní cestu. Krásný čas a nádherná setkání vám v lásce a úctě přeje Jitka ♥ 775 097 667. 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.