Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na víkend, dne 16. a 17. května 2015.

Povídání na víkend, dne 16. a 17. května 2015.

Autor: v Sobota 16.05.2015 06:15:00 |

Přeji vám všem krásné slunečné sobotní ráno 🙂 Dnešním dopolednem vstupuje ubývající Luna do zemského Býka a já se těším na závěrečné setkání v tarotové škole na všechny moje pilné studentky 🙂 V pondělí už máme Novoluní v zemském Býku. Po hektickém období nám konečně začíná pohodový víkend 😀 Býk jinak působí na krk, hrtan, mandle, uši, zuby a spodní čelist. A protože léto klepe na pozemská vrátka, dneska si povíme o kouzelné bylinně, známé jako šanta kočičí. Šanta kočičí přitahuje dobré energie, kouzlo lásky a štěstí. Tak aspoň říkají naše babičky, které účinky této čarokrásné rostlinky vyzkoušely 🙂 Také jí čarodějky používají u rituálů na zvýšení krásy a vylisované listy jako záložku do knih.
A čaj ze šanty kočičí je skvělým pomocníkem při nachlazení, při vysokých teplotách, protože snižuje horečku, také se používá při bronchitidě, průjmech, vysokém krevním tlaku a jako kašovitý obklad se šanta kočičí používá zevně při léčbě podlitin a na zklidnění pokožky. Účinky šanty kočičí jsou blízké léčivce meduňce, kterou určitě všichni znáte, jen účinek a aroma šanty je poněkud silnější.
V létě sbíráme kvetoucí nať a dobře se této skvělé léčivce daří na slunném místě, jako našim kočkám, které se také s potěšením vyhřívají na sluníčku. Léčivka kvete od července až do září a její květy jsou bílé anebo slabě fialkové. Přeji vám nádherný a romantický víkend 🙂 S láskou a s úctou k vám astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a druhé číslo 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás