Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na Velký pátek, dne 3. dubna 2015.

Povídání na Velký pátek, dne 3. dubna 2015.

Autor: v Pátek 03.04.2015 09:05:43 |

Krásné páteční ráno přeji vám miláčkové moji 🙂 Navštívila mne chřipka, pšíkám a kašlu a už doma v teplíčku odpočívám. Dneska máme před úplňkový pátek, dne 3 dubna a v 9 hodin a 9 minut vstupuje plný Měsíc do vzdušných Vah, kterým sedmé znamení zvěrokruhu a Venuše vládne 🙂 Naše nezávislost a zodpovědnost za sebe sama “slouží” zájmu našeho vlastního života 😀 😀 😀 Jestliže nepochybujeme o vlastních schopnostech a jsme přesvědčeny o síle, svých možnostech a pravé lásce, realizujeme sny, touhy a přání 🙂 Venuše, která Vahám vládne, přijímá energii Luny. Toužíte po děťátku ? Luna přináší plodnost, naplněnost a skvělé výsledky. Váhy a Venuše jsou tak předmětem intimních vztahů, osobních citů, vnitřní naplněnosti, ale rovněž jsou spojením s druhými lidmi na kulturní a společenské úrovni 🙂 Zapalujeme růžové a červené svíčky 🙂 Slunce se nachází v silné planetární vazbě s planetou Uran v Beranu a sestupný uzel s Merkurem v Beranu… Máte pocit, že vaše myšlenky s rozumem makají na plné obrátky a v zápalu pracovního nasazení vaše mozkové závity nestíhají vše pobírat ? 😀 Ach ta hlava 😀 Často může jít o nevyřešené problémy karmy a život sám odhaluje toto téma, až jednoho krásného dne si položíte otázku, v čem je vlastně smysl života… ? 🙂 Dnešní karta je Velekněz. Velekněz se snoubí se silami dne, slunce, ohně a tepla 🙂 A my můžeme hlouběji porozumět sami sobě, svým karmickým vztahům a jasněji vnímat svojí čáru života 🙂 Snad každá bytost má potřebu učinit velký krok v životě svém a s učením a věděním najít  na své stezce světlo, pravdu, lásku a tím smysl a úkol  života svého 🙂 S láskou a přáním úžasných velikonočních svátků vás objímám. Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Telefon pro objednání do poradny je 775 097 667 anebo druhé číslo 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás