Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na úterý, dne 31. března 2015.

Povídání na úterý, dne 31. března 2015.

Autor: v Úterý 31.03.2015 06:48:01 |

Přeji vám miláčkové moji krásné úterní ráno, dne 31. března roku 2015 🙂 V časných ranních hodinách vstoupil Merkur do ohnivého Berana, kterému hlava, mozek, mysl a logika vládne. V Beranu setrvá Merkur do 15. dubna. Merkur působí harmonicky v trigonu na Saturna do ohnivého Střelce a naše přemýšlení nad záležitostmi dosud neřešitelnými se dynamicky spustí. Prostě jen logické uvažování těžko ubrzdíme a tak skutky a vyřizování dojednaných záležitostí kolem bydlení, přesunů míst, práce… To vše pojede na plný plyn 😀 Dneska nás čeká velice hektické úterý, plné shonu, telefonátů a zmatků 🙂 Večerním časem vstoupí Mars, který ohnivému a dynamickému Beranu vládne do zemského znamení Býka 🙂 Venuše v Býku tvoří harmonii na Pluta do Kozoroha. Naše city a naše myšlenky se začnou více soustředit na manželství, rodinu, lásku a na domov, který se snažíme vytvořit k obrazu svému, abychom se v našem vybudovaném hnízdečku cítili  pohodlně, něžně a láskyplně 🙂 Naše lásky a vztahy se ukotvují a mohou už zůstat trvalé 😀 Pro dnešní den jsem z kouzelného váčku karet vytáhla kartu “Čtyři hole” Tato karta vyvolává pocity bezpečí a uvolnění v případě, že dokončíme všechny svoje plánované projekty. Světlo je srdcem domova. Úspěchy, štěstí a radost ze života můžeme oslavit rituálem, však už v sobotu nás čeká první jarní úplněk ve znamení Vah 🙂 Přeji vám úžasný den plný výzev 🙂 S láskou vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ telefon pro objednání 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás