Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na úterý, dne 27. ledna 2015, Luna je v Býku a Venuše vstupuje do Ryb.

Povídání na úterý, dne 27. ledna 2015, Luna je v Býku a Venuše vstupuje do Ryb.

Autor: v Úterý 27.01.2015 06:12:31 |

Krásné vstávání do úterního rána a krásný celý den přeji všem miláčkům, přátelům a příznivcům povídání s hvězdami 🙂 Podívala jsem se z okna a zahrada je pokrytá sněhovou peřinou. Takže se nám zima vrátila a v únoru nám zimní královna ukáže svojí ledovou tvář. Přesto pořád cítím, že jaro přijde včas 😀 Po celý dnešní den prochází Luna zemským Býkem. A dneska máme první čtvrť Měsíce a tak můžeme zahájit půst, protože lunární energie vycházející ze zemského Býka má tendence zdravé chuti k jídlu. A pak se zakulacujeme víc, než si přejeme být. Pohlídáme si zuby, uši, krk a krční mandle. V odpoledních hodinách nám přestoupí Venuše do vodních Ryb, kterým dvanácté a poslední znamení zvěrokruhu s Neptunem vládne. Venušina citlivost a vyprahlost dosáhne svých vrcholů. Samozřejmě i v náboženském, duchovním, či ezoterickém směru se začnou dít “věci” a mnohá, nebo každá duše pochopí, co už opouští a jakým směrem se vydá na svojí pouti dál. Překonání hranice formy jak v náboženské, tak v duchovní a ezoterickém úrovni započalo, což odpovídá tomu, že je načase učinit karmický krok a opustit to, co není žádoucí. Venuše působí v kvadratuře na spravedlivého rádce a učitele, na Saturna do Střelce. Saturn ve Střelci setrvá do konce roku 2017… Můžeme zažívat pocity jedinečnosti a svobody, některé duše mohou zažívat pocity zklamání… Přesto přichází čas, kdy staré formy se rozpouští a daleko více si uvědomujeme, nebo si jen přejeme zapomenout na to, co bylo. Přejeme si nezávislost a přejeme si být ve světě uvědomělé lásky ♥ Rovněž Chiron, který prochází znamením Ryb, je naším mudrcem, učitelem a je léčitelem žalu a zraněných srdcí. A my nacházíme a nadále budeme nacházet kořeny domova a vlast, ve které už toužíme žít ♥ Mějte úžasný úterní den plný harmonie, lásky a přátelských či partnerských setkání ♥ S láskou, s úctou, Světlem a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás