Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na úterý, dne 21. dubna 2015.

Povídání na úterý, dne 21. dubna 2015.

Autor: v Pondělí 20.04.2015 19:39:21 |

Krásný pondělní večer a krásný zítřejší den přeji vám miláčkové moji 🙂 Dnešní nocí, z pondělí na úterý, přesně 21. dubna v 1:29 letního času vejde dorůstající Luna do vzdušných Blíženců, kterým třetí znamení zvěrokruhu a planeta Merkur vládne 😀 Slunce prochází Býkem a příjemně nazlátlé paprsky nás vábí na toulky přírodou… Kráčet  parkem plném kvetoucích stromů, anebo jen tak si bezstarostně vyjít do města a utrácet za jarní oblečení a za doplňky 🙂 Přesto jsou noci ještě chladné a ranní přízemní mrazíky nás vrací zpátky do vyhřáté peřiny 🙂 Slunce v Býku je velmi požitkářské a Venuše, která jako planeta krásy a svůdnosti Býku náleží, tak se netrpělivě v Blížencích předvádí, snaží se upoutat pozornost a vše proměnit ve hru. Všechny myšlenky, touhy a hry budeme přenášet do konverzace… 😀 Překvapuje vás, jak vaše duše dokáže být něžná, vřelá, vstřícná a láskyplná ? 😀  Nebo, jak si někdo kolem vás stěžuje, že nemá dostatek energie ? 🙂 Dnešní období je bohaté na události, nové a vzrušující myšlenky a smyslnosti nás nenechají jen tak v “klidu spát”  V přelomu týdne přichází překrásné období, kdy se pro něco nadchneme a necháme se blaze unést nějakým nápadem, láskou, cestou… Postačí změnit přístup k životu svému a vše bude úplně jinak 🙂 S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás