Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na úterý, dne 20. ledna 2015 a máme den Novu.

Povídání na úterý, dne 20. ledna 2015 a máme den Novu.

Autor: v Úterý 20.01.2015 07:02:45 |

Nádherný úterní den Novu, dne 20. ledna přeji všem přátelům, miláčkům a příznivcům hvězd 🙂 Dneska nám v 10:43 SEČ vstoupí Slunce do znamení Vodnáře a všem Vodnářům přeji pěkné narozeniny 🙂 Zapalujeme bílé a modré svíčky. Z pohledu numerologie je dnešek dvojkový a dvojka symbolizuje sílu ticha, sílu hloubky a světlo moudrosti 🙂 S tím, že se učíme naslouchat svému nitru, učíme se naslouchat svým pocitům a hlasu intuice, tím se učíme odlišovat pravé od falešného a tím se učíme odstraňovat domněnky, které jsme si vytvářeli. Jak naše emoce přicházejí, tak zase naše emotivní prožitky odcházejí a my se učíme pohybovat mezi oběma světy tak dlouho, dokud nezískáme zkušenost a dokud oba světy nevyladíme do rovnováhy… A dokud nás naše cesta učení, na kterou jsme vstoupili, nedovede k jádru naší celistvější světelné bytosti ♥ S láskou a světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás