Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na úterý, dne 14. dubna 2015.

Povídání na úterý, dne 14. dubna 2015.

Autor: v Úterý 14.04.2015 03:33:19 |

Krásné úterý, dne 14. dubna přeji vám všem 🙂 Jsme v týdnu, ve kterém vrcholí sobotní lunární fáze Novoluní v Beranu 🙂 Slunce prochází Beranem, Mars Býkem a couvající Luna Vodnářem. Dneska se zamyslím nad planetou Mars v Býku, kterého druhé znamení zvěrokruhu a planeta Venuše ovládá 🙂 Mars symbolizuje touhu po naplněné peněžence a Venuše, jako symbol krásy a lásky zase vyjadřuje jarní marnotratnost 😀 Přesto nade vše milujeme pohodu, zábavu a plné bříško dobrého jídla 😀 Mars versus kvadratura na Jupitera do Lva obsahuje silný energetický potenciál a poskytuje motivy k přezkoumání změn s uvědoměním si osobní ctižádosti. Po dnešní půlnoci, z úterka na středu přestoupí Merkur do Býka a hned začne vytvářet dojem, že  je příliš mnoho věcí a vztahů, na kterých lpíme. Ach, jak já nemám ráda domněnky, pomluvy a klevety které vždy vyčarují nějaké nesmyslné romány o druhých… Takže není smyslem života našeho vytváření domněnek a ukazování prstem na druhé. Však každý sám má na sobě práce až dost. Takže přehánění, anebo zase zastírání, naše schopnost komunikovat, v něčem se angažovat, vynikat, anebo zase vymyslet, jak vydělávat penízky, bude náplní nadcházejících dnů 🙂 Vcelku přichází příjemný čas, kdy dokážeme svůj život smysluplně využít a kdy dokážeme realizovat svůj potenciál 🙂 Pro dnešní den jsem z balíčku karet vytáhla kartu “Šest holí” Je to karta úspěchu, kterého dosáhneme vlastním úsilím. “Šest holí” symbolizuje odměny, tato karta může také ohlašovat zprávu, dopis, majetkové transakce, anebo prostě povýšení 😀 V naší jedinečnosti je síla a krása, když přijmeme, že nejkrásnějším poznáním života je být sama sebou ♥  Přeji vám nádherný den miláčkové moji ♥ S láskou a se srdíčkovým objetím vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a 777 602 325. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás