Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na úterý, dne 10. března 2015.

Povídání na úterý, dne 10. března 2015.

Autor: v Pondělí 09.03.2015 20:05:27 |

Krásný pondělní podvečer a krásné vyspinkání do úterního dne, 10. března přeji všem miláčkovým bytůstkám 😀 Dneska jsem společně s klienty vnímala takové klidné planetární konstelace 🙂 Zřejmě, jak už se blíží jaro, teplo a svítí nám sluníčko, máme příjemné pocity 😀 Luna je ve Štíru a Venuše ohnivě plane v Beranu :-* Právě je to Venuše, která nás okouzluje svojí touhou po domově a zázemí, po stabilitě a ukotvení v lásce a v rodině. Venuše touží po manželství, ale rovněž mnohá citová vzplanutí lehají popelem, což znamená, že pomíjejí… A přestože vám vztah nepřináší očekávané naplnění, může vám přinést pochopení, proč nesetrvávat tam, kde se necítíte dobře. Vyžaduje to hodně času a trpělivosti, ale jakmile se dotknete vůně duše, která vám dotek lásky opětuje, zapomenete na čas a necháte se unášet proudem alchymie lásky 😀 Proto nikdy neříkejte nikdy a jděte si cílevědomě za svým cílem 😀 Z popela starého se rozhoří jiskra nového a tvrdé zkoušky nás vždy zocelí. A jediný způsob, jak se dobrat pravdy, je souboj důvtipu 😀 Změny k nám proudí ze všech stran a my docházíme přesvědčení, že je tentokrát “hravě” zvládneme 😀 😀 😀 Úterý bude více hravé, ale bezesporu dynamické. S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥
Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Každý okamžik našeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest nám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je  úžasné čtení Akáši… Čas pluje jako hvězdy po obloze a odhaluje nám posvátné kouzlo našich dávných předků a jasnovidců… Pouze některým bylo v lásce dovoleno vejít do Akášické knihovny a s pomocí andělských a duchovních průvodců číst ve vaší knize života a osudu a předávat uchované záznamy vaší Duše *** V Akášické kronice jsou uchovány  záznamy vaší Duše a předané informace vám mohou pomoci obohatit vhled.  S pomocí vzkazů a odpovědí na vaše otázky můžete najít smysl a cestu svého života, který právě tady a teď prožíváte *** Můžete se ke mne objednat.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás