Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na středu, dne 30. září 2015.

Povídání na středu, dne 30. září 2015.

Autor: v Úterý 29.09.2015 18:25:58 |

Krásné úterní pozdní odpoledne a krásnou zítřejší středu, dne 30. září přeji Vám všem 🙂 Ačkoli venku svítí sluníčko, ve věštírně topím a doma už také máme zapnuté topení 🙂 Dneska jsem od rána měla celý den klienty na výklady karet … Používám Tarot magie druidů. A ospalost lidiček, doznívání bolestí hlavy a únava po včerejším úplňku byla na nich v poradně okamžitě vidět. Však jen málokterá duše ovládá bravurně “hru” života a tak si v mezilidských vztazích připouští za druhé starosti navíc. Ale, kdo z Vás umí plout s časem života, nechává zbytečné starosti za dveřmi, pak má schopnost si vytvořit své ochranné území – království 🙂 A v poslední době se všichni hodně zamýšlíme, jaké poselství vlastně vysíláme. Astrologie je fascinující, protože ukáže postavení a vlivy planet v okamžiku Vašeho narození, cestu osudu, karmy a života 🙂 Zobrazuje polohy života, jak ty temnější, tak ty světlejší, které Vám prostřednictvím vztahů, příběhů a získaných zkušeností  přichází do cesty 🙂 Jednoduše řečeno, jedny dveře se zavírají a druhé dveře se otevírají. A kam sahá paměť Vaší duše co si sem do tohoto života přinášíte karmicky zpracovat ? Paměť Vaší duše se rozpomíná vždy v ten daný okamžik, když jste připraveni své mocné myšlenky uchopit a city zpracovat … A tak se miláčkové ocitáte na rozcestí, na jedné straně se díváte vpřed, na straně druhé se díváte zpět a přemýšlíte, vážíte činů, co bylo … A přitom jsou právě důležité chvíle, ve kterých nemáte sami sebe ztrácet ze zřetele, zanedbávat se a opomíjet svoje učení života. Ale máte upřednostnit potřeby vlastní 🙂 Jakmile si ujasníte, co potřebujete a kdo jste, jste otevřeni novým výzvám, myšlenkám, vyšším sférám a můžete pomáhat a předávat svoje poselství dál … Astrologie je nádhernou mapou života, ukazuje Vám cestu a kdy dozrává čas uskutečnit své plány, cíle touhy …  🙂  Karty jsou úžasnými rádci, výstižně popisují minulost, přítomnost a nastiňují, jak se věci můžou pro Vás dále vyvíjet 🙂 Pravidlem je, že ten, kdo nic nekoná, o nic teda nepřijde 😀 😀 😀  Ale když nejde životu vstříc naproti, pak nemůže čekat, že se jeho život změní. Proto jsme ve škole života a stále se všichni učíme 🙂 Takže máte tolik nápadů a tolik příležitostí, kolik si jich sami dokážete povolit. Je to pořád Váš život a Váš osud ♥ Mějte se a smějte se a do zítřejšího středečního dne se hezky vyspinkejte. Ve středu máme ubývající Měsíc v zemském znamení Býka. Zapalujte zelené a žluté svíčky a můžete si čarovat rituálky na penízky 🙂 A skřítečkové na naší čarovné zahrádce si ustýlají teplé pelíšky. S láskou astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a druhé telefonní číslo 777 602 325. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás