Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídaní na středu, dne 22. dubna 2015.

Povídaní na středu, dne 22. dubna 2015.

Autor: v Úterý 21.04.2015 19:32:36 |

Krásný a romanticky naladěný úterní večer přeji všem milým a blízkým lidem a prostě všem miláčkům. Zítřejší středa, dne 22. dubna bude s Lunou v Blížencích velice přijatelná na setkání a na pokec s přáteli 😀 Objevíme a pochopíme jeden úžasný status, že jde v našem životě o něco víc… 😀 Přestože jsme tady sami za sebe, ve skutečnosti nic nepodstupujeme sami 🙂 🙂 Venuše v Blížencích se konečně odpoutala z opozice od Saturna ve Střelci a propůjčuje naší bytosti milostnou, magickou a okouzlující vibraci a pohyb lásky. Slunce v Býku  naší poživačnou a tvůrčí inspiraci ještě podtrhuje… Zatím co my k údivu všech zkoumáme, zda jsou přátelé, lásky, partneři a milenci v souladu s naším očekáváním. Je to stav těla, mysli a citů, které reagují na podněty přicházející z venčí. Takže si nádherně prožívejme dávání a přijímání prostřednictvím vědomého Já 🙂 Měsíc v Blížencích působí na ramena, paže, prsty, plíce, brzlík a horní žebra. A jestli chceme, aby nám vlasy rostly rychleji, vhodný je sestřih vlasů, když nám stojí Měsíc v Blížencích 🙂 Měsíc nám přibývá a při přibývajícím Měsíci jsou naše vlasy obzvlášť schopné přijímat rostlinnou barvu, masky a vlasové zábaly. S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a 777 602 325. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás