Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na středu, dne 21. října 2015.

Povídání na středu, dne 21. října 2015.

Autor: v Středa 21.10.2015 06:08:10 |

Krásné středeční ráno, dne 21. října přeji Vám všem miláčkové 🙂 Ještě máme před sebou dva dny a Slunce již vstoupí do znamení Štíra 🙂 Ale zatím máme středu a dnešním ránem vešel dorůstající Měsíc do vzdušného Vodnáře, kterému Uran a jedenácté znamení zvěrokruhu vládne 🙂 Zatím, co planeta Mars, Jupiter a Venuše si poklidně v zemské Panně užívají podzimem zabarveného dne … Uran v ohnivém Beranu boří veškeré “hranice” které jsme si v sobě nastavili. Nejen počasí je kolísavé, zároveň duše člověka je citlivá a potřebuje své získané zkušenosti nějak zhodnotit 🙂 Máte potřebu plakat ? Pak plakejte, smějte se a zase klidně plakejte. Slzy čistí … Obraz naší osobnosti je zrcadlem úžasných kvalit, nedokonalostí a životních problémů a pravda není náplní toho, co je zjevné, povrchové, nýbrž je v tom, co nám chybí. Saturn pod Jupiterovým vlivem nám dává víru v život, který má vyšší rozměr 🙂 Přeji Vám krásný den plný poznání. V lásce a úctě k Vám astroložka a kartářka Jitka ♥ Miluji Vás. Bude mi ctí, jestliže můžete moje články sdílet s připojením odkazu na moje stránky www.povidanishvezdami.cz Děkuji všem, Jsem s láskou s Vámi ♥ Telefony 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás