Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na středu, dne 21. ledna 2015.

Povídání na středu, dne 21. ledna 2015.

Autor: v Středa 21.01.2015 06:38:20 |

Krásný středeční den, 21. ledna 2015 přeji všem přátelům, miláčkům, a příznivcům povídání s hvězdami 🙂 Máme den po Novu a Slunce se s Měsícem prochází vzdušným znamením Vodnáře 🙂 Měsíc se po Novu dostává do fáze přibývání. Také máte ten pocit, jak nám ten čas ve vzájemnosti doslova letí ? 🙂 A přátel a klientů mi přibývá a já vám všem moc s láskou a otevřeností děkuji za sdílení a za vaší přítomnost. Cítím teplo na srdci a to je vždy moc dobré… 🙂 ♥ Vím, že Vy také víte 😀 Dneska máme přízemí, takže propojenost Bílé a Černé luny budeme zřejmě citlivě vnímat. Tím se nás může dotýkat vše, co je spojené s naší materií, ale také vše, co je spojené s informací našich duchovních průvodců. Merkur nám ve Vodnáři nabírá směr retrográdní, což znamená, že se dostává do zpětného chodu. Merkur se v konjukci nachází s Lunou a s Venuší ve Vodnáři. Hm, takže toto je docela zajímá planetární kombinace, která nám přináší snad nejsilnější vibrace. Což naznačuje celkové zvýšení životního tempa a nové životní  fáze… Tím naše nervy pracují na plné obrátky 😀 Anebo se zase ponořujeme do světa mystérií, které jsou součástí duchovního vývoje 🙂 Přesto nás planetární energie vedou k hyperaktivitě, obrovské představivosti a rovněž obtížnému udržení pozornosti, nespavosti… Jestli vás právě teď “něco” pokouší anebo vás přitahuje nový vztah, buďte otevřeni změnám, ale snažte se naslouchat hlasu svého srdce a snažte se zachovat vnitřní klid ♥  Po dobu putování Slunce znamením Vodnáře budeme vnitřně poznávat, že náš život není nějakým těžkým břemenem, ale naopak budeme získávat důvěru sami v sebe a tím opět získáme důvěru v naše žití. A nakonec se dočkáme překvapen a vše může být zcela jinak, než bylo dosud zamýšleno 😀 😀 😀 V lunární vibraci Vodnáře zapalujeme modré svíčky ♥ Přeji vám láskyplný den smíření a čas nových poznání. S láskou, světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás