Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na středu, dne 2. března 2016.

Povídání na středu, dne 2. března 2016.

Autor: v Středa 02.03.2016 08:04:12 |

Přeji Vám krásné středeční ráno, dne 2. března miláčkové 🙂 Máte rádi kávu ? 🙂 Já ohromně a každé brzké ráno mi kafíčko na stolečku stojí a celou místnost nám kávové pižma provoní ❤ Denně se potkávám s lidmi a povídáme si, jak jsou planetární energie náročné 🙂  A já Vás tolik moc všechny miluji ❤ Všechny vlastně tak zcela ne, s určitou sortou bytostí jsem se už před delším časem rozešla 🙂 Neporozumění, nesoulad a disharmonie vzniká odlišnou informací, kterou člověk vysílá. Určitě jste se mohli setkat s lidmi, s kterými jste byli stejně vibračně naladěni. Jako ladičky 🙂 🙂 🙂 A po čase a po poznání jste zjistili, že Vaše informační pole je už zcela odlišné, necítíte se dobře a nemáte si už co předat. Učební látka skončila. Každý konec sebou nese nový začátek v podobě nových informací a bytostí, které jsou na stejné vibrační vlně, jako jste opět Vy 🙂 Nejvíce všechny změny, které se dějí okolo Měsíce, erupce na Slunci a vzniklé výkyvy počasí pak odnáší naše psychika, kterou mi popisujete jako bolest duše. Devítkový rok 2016 je rokem velkých změn ❤ Co jsme nedokončili v roce minulém, dokončíme a s minulostí se rozloučíme teď 🙂 Přeji nám všem nádherné a lehké vykročení v čase …Právě tady a právě teď ❤❤❤  V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂 775 097 667 Potřebujete rychle a nutně poradit ? Písemná placená poradna pro Vaše dotazy je právě otevřena … 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.