Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na středu, dne 15. dubna 2015.

Povídání na středu, dne 15. dubna 2015.

Autor: v Středa 15.04.2015 06:30:54 |

Krásné středeční ráno, dne 15. dubna přeji všem nádherným dušičkám 🙂 Merkur už je v zemském Býku a Venuše v Blížencích posilujesvou opozici na Saturna do Střelce. Takže ve vztazích je tu opět pořádná chumelenice, když vše ještě v kvadrátu na Venuši umocňuje Neptun v Rybách. Ale už jen dnes, maximálně ještě zítra a od pátku se opět vztahy v lásce oteplí 😀 Dneska ráno jsem vytáhla z balíčku karet hned karty tři, které krásně doplňují výklad 🙂 Karty úplně zbožňuji 😀 Pro dnešní den je karta “Trojka mečů” pro následující zítřejší den karta “Hvězda” a pro páteční den vyklouzla karta “Dvojka pohárů” Pro dnešní přítomnost karta “Trojka mečů” ztělesňuje bolavé srdce, milostný trojúhelník a rozchod, který může být, ale také nemusí být dočasný. Pro následující čas je “Hvězda” kartou uklidnění a nadějí. Symbolizuje přirozenost, důvěru v život a klid. Je přístavem naděje a nezpochybnitelné důvěry v budoucnost 🙂 Kartou pro blízkou budoucnost je “Dvojka pohárů” která je naplněním smyslu života a lásky. Je symbolem připravenosti a usmíření. Je symbolem osudového setkání dvou srdcí 😀 Přeji vám nádherný den miláčkové moji 🙂 S láskou a se srdíčkovým objetím vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a 777 602 325. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás