Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na středu, dne 1. dubna 2015.

Povídání na středu, dne 1. dubna 2015.

Autor: v Středa 01.04.2015 11:45:38 |

Krásný středeční den 1. dubna 2015 přeji všem miláčkům 🙂 Ráno nám nešel internet 🙁 A nyní mám ve věštírně pauzičku a tak aspoň pár řádek napíši 😀 Úterním večerem vstoupila dorůstající Luna do zemské Panny, které šesté znamení zvěrokruhu a planeta Merkur vládne. Merkur, který se pohybuje Beranem, ovlivňuje naší mysl a logické uvažování 😀 Luna v Panně zase ovládá naší preciznost, smysl pro detail a snahu odvést super práci, při kontaktu a v debatě s druhými lidmi, anebo třeba na úřadech budeme obhajovat svojí pozici 🙂 Jinak Luna přeje návštěvě kadeřnictví, očistě těla i duše, ale také podepisování smluv 😀 Z čarovného balíčku jsem vytáhla kartu “Sedm holí” Dneska nám skutečně nechybí odvaha a můžeme se ve složitých situacích dostávat do sporné pozice, jelikož naším zájmem je hájit vlastní názor na danou věc a spravedlnost 😀 Takže doporučuji vytrvalost  a jít si za svým cílem 😀  Přeji vám úžasný den miláčkové moji, začalo krásně svítit sluníčko 😀 S láskou vaše astroložka a kartářka Jitka   ♥ telefon pro objednání 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás