Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na sředu, dne 11. března 2015.

Povídání na sředu, dne 11. března 2015.

Autor: v Středa 11.03.2015 09:21:34 |

Krásný středeční den 11. března 2015 přeji všem milým přátelům, klientům a příznivcům 🙂 Včerejší sluníčkový den nám poté přinesl večerní ochlazení 🙂 A já jsem získala další zkušenost a opět posílám odpověď na jedno omezené sobecké chování, že pokud není úcta a respekt k mojí bytosti, prostě si vás v pohodě blokuji v mailové poště, na facebooku a také v telefonu. Přestože bytůstky miluji, neznamená to, že se obětuji 😀 Miluji svojí duši , miluji svůj život s vědomím, kdo a proč jsem ♥
Ještě dneska po celý den prochází Luna znamením Štíra 🙂 A Slunce je na svojí pouti v Rybách 🙂 Nacházíme spojení se stejně, anebo podobně smýšlejícímu dušemi a snažíme se svoje síly a touhy realizovat 🙂 Jen některé názory nám mohou připadat jako bláznivé 😀 Také jsou některé osobnosti sešněrovány tuhými názory a starými vzorečky myšlení 😀 Chiron se jako bájný mudrc, učitel a hlavně léčitel zraněných dušiček, objímá se Sluncem v Rybách, kterým dvanácté znamení zvěrokruhu, Neptun a Jupiter vládne :-* Upozorňuje nás na stará zranění a na minulá témata, která je třeba právě teď v přítomnosti očistit a nově nasměrovat. S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥
Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Každý okamžik našeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest nám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je  úžasné čtení Akáši… Čas pluje jako hvězdy po obloze a odhaluje nám posvátné kouzlo našich dávných předků a jasnovidců… Pouze některým bylo v lásce dovoleno vejít do Akášické knihovny a s pomocí andělských a duchovních průvodců číst ve vaší knize života a osudu a předávat uchované záznamy vaší Duše *** V Akášické kronice jsou uchovány  záznamy vaší Duše a předané informace vám mohou pomoci obohatit vhled.  S pomocí vzkazů a odpovědí na vaše otázky můžete najít smysl a cestu svého života, který právě tady a teď prožíváte *** Můžete se ke mne objednat.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás