Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na sobotu, dne 25. dubna 2015.

Povídání na sobotu, dne 25. dubna 2015.

Autor: v Sobota 25.04.2015 04:59:46 |

Krásné sobotní ráno přeji všem miláčkům 🙂 Už jsem od časných ranních hodin vzhůru a doma je krásné ticho. Jen hodiny tikají, andulky štěbetají a naši pejskové v pelíšku hlasitě pochrupkávají 😀 Dneska budeme ve vztazích velice tvůrčí a budeme toužit po něčem víc … Otevřou se nám brány a tím nové možnosti 🙂 Jakékoli změny nám přinesou nové možnosti, jelikož v každém ukončení je obsažen nový začátek :-* Dnešním odpolednem vstoupí dorůstající Luna do ohnivého znamení Lva. Lev a Luna působí na srdíčko, aortu a na záda. Srdečník obecný je léčivka, která se používá na problémy spojené s vysokým krevním tlakem a tiší bolesti srdíčka. Pomáhá při onemocnění štítné žlázy a čajíček si připravíme z jedné lžičky léčivky a přelijeme jedním šálkem vroucí vody. Popíjíme tři krát denně 🙂 Láskyplný den vám přeje vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a 777 602 325. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás