Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na první zářijový týden roku 2015.

Povídání na první zářijový týden roku 2015.

Autor: v Pondělí 31.08.2015 19:39:59 |

Krásný letní pondělní podvečer přeji vám všem 🙂 Zítra nám začíná první zářijový den a všem školáčkům přeji super vykročení do nových začátků 🙂 V září je oslabena slinivka břišní a slezina, takže nedovolíme, aby nás přemohl stres, únava a špatná nálada 🙂 Do středečního dopoledne putuje ubývající Měsíc ohnivým Beranem a poté vstoupí do zemského Býka. Zase mi dneska do zpráv na fcb chodily samé dotazy… Ach jo. A mobil mi při každé příchozí zprávě cinkal a cinkal … Je to jak na kolotoči a tak ještě jednou a naposledy opakuji, do zpráv na fcb. zlatíčka nevěštím a na takové zprávy nereaguji a ani už neodepisuji 😀 To samé je po sms, nebo po telefonu, bez předchozí domluvy a objednání si výkladu, kdy žádáte, abych se Vám honem podívala do karet. Pochopte mne, už jsem to vše tolikrát psala, ale málo platný. To, že vás moc miluji a věštění a hvězdy jsou mojí zálibou, není pro nikoho z Vás výzvou, že se mu obětuji. Jsem nezávislá vědma, kartářka a astroložka, moje věštění je podložené živnostenským oprávněním, platím si daně a náklady s věštírnou spojené. V nabídce mám písemnou placenou poradnu, do které si můžete napsat svůj konkrétní dotaz, anebo se můžete objednat do mojí věštírny a astrologické poradny k osobní návštěvě.  Ceník a nabídka mých služeb pro vás Stále se ve svých životech něco učíme a pořád poznáváme nové věci, které jsou pro nás nově získanými zkušenostmi 😀 Jupiter se Sluncem tvoří konjukci v zemské Panně a působí v opozici na Neptuna Ryb. A ještě Černá luna, nebo li bohyně Lilith ve Vahách si s námi vyřizuje účty ve vztazích, ve smlouvách a v dohodách. Někdo se raději nedívá na večerní zprávy, aby nešel spát zneklidněný. Začínáme být obezřetnější, hlídáme si co se nám ukládá do paměti. Mnozí si zase položí otázku, jestli mají zůstat tam, kde jsou, anebo jestli se mají zvednout a jít se podívat, co se děje. Jít hledat a najít to, co ho nasměřuje vpřed. Ale v těchto dušezpytných chvílích si zároveň uvědomujeme, že když nám někdo podbízí něco podřadného, nebo nám předává falešné informace, tak to odmítáme. No a není pak nádherné si uvědomit hodnoty vlastní duše, naslouchat vlastní intuici a reagovat otevřeně tak, jak sami cítíme 😀 A přesto jsou lidé, kteří reagují chladně, nebo pragmaticky. Ale přesto to neznamená, že je jim vše jedno a lhostejné. Pod chudým kabátem se mnohdy skrývá nádherná duše, která má bohaté životní zkušenosti a otevřené srdce. Nebo dlaň ? 😀 Tak si užívejte dnešního večera, je pořádné dusno. Takže chodím spát bez noční košilky 😀 Dneska nám do chodbičky vedoucí do věštírny vletěl netopýr a usadil se nad zvonkem. Takhle ho zvěčnil manžel. Je krásný. Musím si přečíst, co to znamená 😀 S láskou astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667 a 777 602 325.

Stále se v čase mojí dovolené můžete objednávat do mojí poradny a věštírny telefonicky a domluvit si termín schůzky k osobnímu výkladu. Telefony 775 097 667 a druhé číslo je 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Všechny písemné dotazy vložené po datu 1. září do mojí písemné poradny, budou zodpovězeny po 18. září, až se vrátím  z dovolené. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás