Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na pondělí, dne 8. prosince 2014 ***

Povídání na pondělí, dne 8. prosince 2014 ***

Autor: v Pondělí 08.12.2014 07:02:02 |

Krásný pondělní den přeji všem blízkým a milovaným bytůstkám 🙂 Každé ráno kafíčko s mandlovým mlékem na mém stolku voní a dneska není tomu jinak 🙂 Měsíc nám ubývá a prochází znamením Raka, kterému Měsíc vládne 😀 Rak působí na žaludek, bránice, hruď, lymfatický systém, játra a žlučník. Začínáme mít velmi úzký vztah ke svému tělu a duši. Jestliže jsme chorý, tak se budeme soustředit na svoje zdraví a věnujeme péči naší duši a zase brzy se uzdravíme 😀 Černá luna už kráčí na svojí devíti měsíční pouti zemským znamením Panny. Saturn ve Štíru nám působí v kvadratuře na Jupitera do Lva a protože nám venku začne pěkně přituhovat, měli bychom být obezřetní a dávat pozor na úrazy. Dnešní den nám přináší energii plničkou postřehů a vzpomínek a my si daleko více začneme uvědomovat výjimečnosti a síly našeho ducha a společnost pesimistů a energetických upírů bude zapomenuta ♥ Mějte nádherný a laskavý den. 

 S láskou, světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník najdete Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu  Ceník a nabídka mých služeb pro vás