Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na pátek, dne 6. března 2015.

Povídání na pátek, dne 6. března 2015.

Autor: v Pátek 06.03.2015 06:20:52 |

Krásný pátek, dne 6. března 2015 přeji všem blízkým a milujícím bytostem 🙂 V dobíhajícím úplňku se již Měsíc od Černé luny v zemské Panně odloupl a začal nám ubývat:-) Přesto planetární konstelace jsou ve svojí síle stále magické, v kolébce poznání ducha smrti a znovuzrození 🙂 Ovšem nejúžasnějším poznáním zůstává, že Andělé božího světla a duchovní průvodci nás vždy vyslechnou v okamžiku uvědomění si jednoty boží lásky… ♥ Luna se prochází zemskou Pannou, které Merkur a zemský živel vládne 🙂 Pro očistu, pro lásku, ochranu, pro klidný spánek a proti bolení hlavy přidáme do aroma lampy levandulový olejíček. Na okenní parapet položíme snítku sušené levandule. Můžete se sebevíc snažit splynout se svým okolím a zároveň můžete pociťovat, že vás vlastně vaše okolí nevnímá 😀 A přitom je miláčkové  tolik pochopitelné, aby naše vědomá touha splynula s bytím v uvědomělé lásce k životu. A jelikož některým dušičkám není jasná jejich osobnost, proto se snaží splynout se vším, co je obklopuje a tím si vytvářejí závislost na druhých. Stav těla, mysli a citů se může v dnešních vzrušivých planetárních energiích cítit v určitém napětí. Pluto nám právě teď odhaluje naší jedinečnost a naše vlastní zdroje. Akášická kniha života a osudu, ve které jsou uchovány záznamy naší duše se právě teď otevírá a vydává svá tajemství s uvědoměním si, proč se věci a události dějí. S láskou vás srdíčkově objímám ♥   Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás