Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na pátek, dne 28. listopadu 2014 ***

Povídání na pátek, dne 28. listopadu 2014 ***

Autor: v Pátek 28.11.2014 04:39:13 |

Příjemné probuzení do pátečního dne přeji všem blízkým, miláčkovým a přátelským dušičkám ♥ Dneska máme 28. listopadu 2014 a Merkur nám vstoupil do ohnivého znamení Střelce, kterému Jupiter vládne 🙂 Planetární energie nám do života vnáší zajímavá setkání a návraty někoho, koho už známe… 🙂 Se Sluncem a s Venuší ve Střelci je milé dát našemu milostnému a partnerskému vztahu více prostoru k nadechnutí 😀 Naše pocity můžou být nejen povrchní, ale také budou oplývat něhou, láskyplností a potřebou se objímat ♥ V našem vztahu nás bude něco tajemného doslova fascinovat 🙂 S projevem síly našeho ducha začínáme být více ctižádostivější a máme snahu si dělat věci po svém 😀 Retrográdní Uran v Beranu vysílá harmonický trigon na Slunce a Venuši do ohnivého Střelce. Citové prožitky ve vztazích, návštěva kina a divadla a zábavné večírky mohou být tématem dnešního dne 🙂 Více se zachumláme do teplých kabátků, protože zima již klepe na vrátka a už přichází planetární konstelací slíbené ochlazení… Přeji vám úžasný páteční den miláčkové moji ♥ S láskou, světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Hvězdy našimi úžasnými průvodci, karty jsou rádci, Akášická kronika záznamů duše a věštba je pomocí pro každého, kdo pomoc potřebuje.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu  Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník najdete Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu  Ceník a nabídka mých služeb pro vás