Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na pátek, dne 24. dubna 2015.

Povídání na pátek, dne 24. dubna 2015.

Autor: v Pátek 24.04.2015 06:39:13 |

Krásné páteční ráno přeji všem milým klientům a miláčkům 🙂 Dneska máme pátek, dne 24. dubna a svátek mají Jirkové 🙂 Můj manžel je také Jiří a všem přeji nádherný sváteček 🙂 Slunce prochází Býkem a Luna Rakem. Venuše ve vzdušných Blížencích versus Jupiter v ohnivém Lvu jsou dnešní motivací pro výjimečnou situaci, která bude mít bleskový účinek 😀 Ach, ten Pluto v zemském Kozorohu se opět dostal do retrográdní pozice. Zemského Kozoroha ovládá Saturn, který na svojí životní pouti v ohnivém Střelci až do konce roku 2017 setrvává. Retrográdní Pluto ověřuje a kontroluje, jak jsme na tom se záměrem a vývojem vlastní duše. Pluto versus Uran v ohnivém Beranu nám vyvolává určité vnitřní napětí a hluboké citové změny a bolestné podněty nás nutí měnit touhy a pohled na náš svět. Jestli jsme se na nebe a na hvězdy dosud dívali ze dna studně, máme se na oblohu a na Slunce začít dívat ze svého srdce. Máme se povznést nad sebe sama, splynout s druhými a tím okamžikem splynout se svým Já :-* Cesty nových příležitostí jsou stále otevřeny, to proto, abychom nalezli “to” co chceme dělat. Už není žádné “buď” a “nebo” ale už je jen “teď” pochopení, smíření a láska. A dneska můžeme čarovat s hluchavkou bílou 🙂 Již z dálky na nás tato léčivka volá “nepleťte si mě prosím s pálivou kopřivou ! Ano, přestože její lístky více připomínají kopřivu, nemá s žahavými bodlinkami nic společného, protože listy hluchavky nepálí.
Nádherné bělostné květy hluchavky bílé rozkvétají od dubna až do září a mají velice příjemnou, medovou a až nasládlou vůni, která přiláká poletující včelky. Dokonce i aromatický čaj připravený z květů této léčivky můžeme pro jeho lahodnou chuť dlouhodobě popíjet, poté mladé lístky smíchat s nasekanými lístky kopřivy a přidávat je jak do špenátu, anebo do jarní nádivky.
Hluchavka je výbornou léčivkou při průjmech a střevních onemocnění, působí protizánětlivě a používá se při onemocnění dýchacích cest a průdušek. Její všestranné použití je vskutku neomezené 🙂 Pomáhá proti nespavosti a nervozitě. Lahodný čaj si připravíme ze stejného množství květů hluchavky bílé, ze stejného množství meduňky a levandule a přelijeme vroucí vodou. Přeji vám nádherný den. S láskou a v srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás