Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na pátek, dne 17. dubna 2015.

Povídání na pátek, dne 17. dubna 2015.

Autor: v Pátek 17.04.2015 04:08:17 |

Krásný pátek, dne 17. dubna přeji vám všem miláčkové moji. Dneska mám volný den 🙂 🙂 🙂 Ráno jedu do kosmetického salónu a odpoledne mám výklad po skype… Budu věštit na Nový Zéland 😀  A zítra se opět těším na všechny přihlášené bytůstky do mojí Andělské školičky na seminář s Andílky 🙂 Pátek je dnem před Novoluním, které nám zítra večer vrcholí v ohnivém znamení Berana. Po celý následující měsíc, až do dalšího Novu, budeme pod vládou aktivní  planety Mars 🙂 Slunce se  nám právě teď nachází s Uranem a Měsícem v Beranu, kterému prvé znamení zvěrokruhu a planeta Mars vládne. Ale dnešnímu pátku hlavně vládne planeta lásky Venuše 😀 Luna v Beranu nám působí na hlavu, obličej, mozek, oči a na životní elán. Takže typicky slabými místy v těchto dnech jsou hlava a horní čelist. Poslední dobou můžeme okolo sebe vidět skryté boje a veřejně slyšet pomluvy. A přitom naše matička Země je tolik nádherná, když jí jaro probouzí ze zimního spánku… Jen na nás všech je, abychom měli dostatek zdravého rozumu, lásky a samozřejmě humoru a tím dokázali zastínit okolní zášti. Proto je lépe nenechat se strhnout spory druhých lidí, nepodléhat a nevěřit nesmyslným pomluvám, neboť je překrásný čas, kdy Světlo a Láska je na vzestupu. A stejně každý právem dostane, co mu náleží… Jestli jsme někomu šlápli na “kuří oko” tak dneska je čas, kdy je intenzita bouřlivého dění na ústupu 🙂 Je před námi víkend, můžeme v marsovské energii realizovat a zkrášlovat  vše, co s domovem, rodinou a dětmi souvisí 🙂 I do shonu a bláznivého aprílového počasí můžeme vnést jistý klid a mír 🙂 S láskou a se srdíčkovým objetím vaše astroložka a kartářka Jitka ♥  775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás