Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na magický pátek, dne 13. března 2015.

Povídání na magický pátek, dne 13. března 2015.

Autor: v Čtvrtek 12.03.2015 21:28:31 |

Krásný čtvrteční večer a krásné probuzení do magického pátečního dne 13. března 2015 přeji všem miláčkovým příznivcům, klientům a přátelům 🙂 Díky transformující síle Pluta dochází k uvolnění vlastních myšlenek a názorů na svět 🙂 Při komunikaci nebo sdílením s druhými rozšiřujeme vědomosti a realizujeme své nápady 🙂 Přesto vždy máme věřit ve svojí jedinečnost a být schopni přijmout vlastní originalitu, aby došlo ke spravedlivé rovnováze a láskyplnému souznění se sebou a s ostatními 🙂 Každá duše, která se narodí, tady má svůj úkol, jak může nejlépe zvládnout svoje karmické učení, které jí sudičky vložily do kolébky života. A poté malými krůčky učení rozšiřuje vědomí. Miluji originalitu, radosti a bolesti, které nás nutí povznést se nad sebe sama ♥ A když se nacházíme v nějakém extrémním rozdělení energií, tím více vědomě rozvíjíme naše Já 🙂 Setkáváme se s tím, že některé duše nám závidí, což v nich vyvolává krajní napětí, které se snaží zamaskovat a udržovat ve skrytu. Tyto duše se také mají naučit rozvíjet svou vlastní identitu a ve svém životě zřetelně odhalit téma, jak na sobě pracovat 😀 Zabývání se minulostí nás nutí k provádění změn v přítomnosti, které jsou alchymií budoucnosti 😀 Zítra máme magické páteční datum třináctého 🙂 Merkur vstupuje do Ryb, kterým dvanácté znamení zvěrokruhu, Neptun a Jupiter vládne. Pátkům vládne planeta lásky Venuše ♥  To vše jen znamená, že přidáme do kroku a dokážeme plněji realizovat svůj potenciál. Jinak Merkur v Rybách působí na okultismus a naše sny mohou být opět velice živé a zajímavé 😀 A já už dneska po celodenním věštění půjdu do hajan. Miluji vás a s láskou vás objímám ♥ Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥  Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás