Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na neděli, dne 8. března 2015.

Povídání na neděli, dne 8. března 2015.

Autor: v Neděle 08.03.2015 08:51:55 |

Všem milým, spřáteleným a krásným bytůstkám přeji nádherný nedělní den. Sluníčko už od rána vykukuje zpoza mráčků a čeká nás pěkný slunečný den 🙂 Fotka je z mojí Andělské školičky ze včerejšího semináře s výukou tarotových karet a všichni byli naprosto úžasní, šikovní a pěkně jsme si užívali mystické atmosféry 😀 A neděli už strávím na naší čarovné zahrádce s našimi třemi psími miláčky. Dokonce už ryby v jezírku vyplouvají na hladinu vody. Inu, jaro je tady 😀 Po celou neděli prochází ubývající Luna Vahou, které živel vzduchu, planeta Venuše a sedmé znamení zvěrokruhu vládne 🙂 Dneska můžeme naslouchati hlasu hvězd a přijmout zkušenosti, které se nám projevují v tomto životě 🙂 Hluboké citové podněty nás v životních zkouškách a v krizových situacích upozorňují na stará témata a tím nás dovádí k nutnosti měnit naše touhy a splynout se svým Já … 😀 Růžová barva je symbolem Venuše, milostného života a lásky. Takže dneska si můžeme zapálit růžové svíčky, nejlépe ve tvaru srdce a myslet na požehnanou lásku, aby nám vešla do domova, rodinného kruhu a tím do našeho života.

 S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Každý okamžik našeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest nám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je  úžasné čtení Akáši… Čas pluje jako hvězdy po obloze a odhaluje nám posvátné kouzlo našich dávných předků a jasnovidců… Pouze některým bylo v lásce dovoleno vejít do Akášické knihovny a s pomocí andělských a duchovních průvodců číst ve vaší knize života a osudu a předávat uchované záznamy vaší Duše *** V Akášické kronice jsou uchovány  záznamy vaší Duše a předané informace vám mohou pomoci obohatit vhled.  S pomocí vzkazů a odpovědí na vaše otázky můžete najít smysl a cestu svého života, který právě tady a teď prožíváte *** Můžete se ke mne objednat 🙂

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás